| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pai,ar fi destui utilizatori pe care ii apreciez pentru raspunsurile lor obiective, umor si un stil de abordare a intrebarilor care imi plac, si pentru ce sunt in viata reala.Acestia,ar fi in ordine aleatorie: ÉrotiqueConseils, Jelli, 4EverAndNever,IMPERIA,neLuL,NOname, 7h30,greece12,Smith,Apache,
mhn 24, mihaela31, ardnaxur1961, Gizas,Legiuitoarea,SorriX,FucktheSystem,woodenpints,
ChioruL si elasexygagica(astia doi de nebuni incurabili ce sunt),Brigaela,Bastet,darkempire,ioanadelasal, Kronstadt, kongeriket si LastChance.Pace!

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Stai chillax,numele tau e unul din cel mai usor de retinut,mai ales cand faci lista de cumparaturi si realizezi ca n-ai luat gelatina.;;)
@PiertotumLocomotor: Chiar daca am uitat sa te mentionez pe lista, cum as putea sa-ti uit nick-ul, dupa faza din HP 7?
@ÉrotiqueConseils: Si acesta a fost doar inceputul.Noul meu avatar, e cum ar da-o englezii, a sign of things to come.Chiar ieri, voiam sa pun un deliciu de trolling la S&F, dar din pacate nu mi-a fost aprobat.Nick-uri cu adevarat ciudate imi voi pune doar de-acum incolo, deocamdata ma rezum la un avatar pe masura. Want some McChicken?;;)

Si eu sunt un pic surprins de cat de apreciat sunt aici.Niciodata nu mi-am propus asa,chiar daca,sa recunosc,cine nu vrea sa fie apreciat,in orice fel? Ma bucura faptul asta,dar n-o sa va mai placa asa de mult de mine,daca,prin bunavointa adminilor, imi sunt deschise portile catre gloriosul trolling.

Cum ziceam, iata noul meu imn:
http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o&feature=related

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Neh, a redevenit sarbul preferat al oricarui utilizator de-aici si din cele 9357383874 galaxii existente. b-) Ingioi!

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Esti si amazoana, apostolito?batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli:Nu sunt pacatos, sunt cel mai inocent si neprihanit trup din gloata asta de pacatosi din lumea virtuala.Nu stiu daca ai trecut prin zona Resitei,prin Orsova, prin Moravita, in fine prin partea Banatului ce se invecineaza cu Sfanta mea Serbie.Eu sunt genul acela de sfant care respecta cu sfintenie termenele de livrare ale benzinei si al tigarilor fara timbru,sarb sadea mai pe rumunjieste.

P.S: Sunt ieftin, de fapt! Trei la zete mii, dar nu pot ascunde ca sunt magulit de atata scumpaciunea ce-i pe capul meu de sfant.Lux,taticule! smug Vom continua,nu-ti fa griji,doar pacatosii gen Brasoveanu' trebuie vindecati, nu, Sfintenia Ta?

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Nici acum nu ti-a trecut? Dumnezău recomandata nelipsita(asta la tine acolo) sticla de jinars de pruna.Merge.batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Apostolita si discipola mea intr-ale sfinteniei, sa te invat.

jinars=vin ars=rachiu=in mediul rural aveti destul, prea destul as spune.Incearca,functioneaza! thumbs up

| Dumnezău a răspuns:

@ApostolitaLuiDumnezău: Trebuie caldut, scos de la pivnita de vreo 30 de minute, de preferat cu vreo 40 % grade,si sa strecori si niste zeama de lamaie in paharut, facut gargara cu jumatate, si restul baut cu inghitituri mici.Ca sa nu te faci pulbere, nu mai mult de 100 de ml.Pe bune, acum.winking

| aliceinchains a răspuns:

Conjur, mulțumesc că mi-ai zis de întrebare, îmi plac mult întrebările de genul acesta.
Utilizatorii pe care îi apreciez sunt următorii: NOName, oz, Tweety, SturmirCloudKeeper, Ben., ATHOS, ÉrotiqueConseils, izabella03, Flav, Brigaela, Vizitiul(actual Sirius), Legiuitoarea, Luori, Conjur, Ronnix, Marina, Dmonik, kongeriket, Kronstadt, Hombre, oasis, Sataninside, Sadiss, Graphee, AkexD, Jelli, Vlacebo, FuckTheSystem, Gizăz, mihaela31, иeмaиנa, sierjuu, Cereste, Pho3nix, 7h30, Zenithf, Ophiel, Adina, Overdose, greece12, Antitemepenet, fumaretul, Bacemi și Woodenpints.
Zi cât mai frumoasă!

| aliceinchains a răspuns:

Wow, mulţumesc tuturor, nici nu credeam că mă apreciază unii useri care au răspuns la întrebarea aceasta, mă simt flatată.
PiertotumLocomotor,
Și pe tine voiam să te pun pe listă, dar așa-i, e cam greu de reţinut numele tău.hee hee

| aliceinchains a răspuns:

Măi, sunteţi incredibili! laughing

| FucktheSystem a răspuns:

He, he ținând cont că am fost invitată să răspund nu pot să refuz...
ÉrotiqueConseils, mhn24, woodenpints,NoChanceForUs,иeмaиנa,Alicecullen, Sataninside ( deși văd că nu mai dă pe aici), LastChance, 7h30, jelli și ultima dar nu cea din urmă Elasexygagica, mereu mă facă se râd.
Aaaa da și Ema, mereu mă face să zâmbesc!

| FucktheSystem a răspuns:

Am uitat-o pe WarNRiot că n-am mai văzut-o de mult pe aici...
Jelli, te apreciez, dar în secret, să rămână între noi!
Ema vorbești serios? Mereu am crezut că mă detești...

| FucktheSystem a răspuns:

@иeмaиנa, pai mai e și alt sârb pe aici?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Apache :X

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Conjur! Nu am să fac nici o nominalizare pentru că, așa cum am mai spus-o fiecare utilizator este special. Pentru fiecare am toată considerația și tot respectul. Oricine pune și dă răspunsuri pertinente merită să se afle în această listă, @Conjur.
O zi cu zâmbet îți doresc și mari succese!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus tuturor! Sunteți teribili, indiferent de vârstă toți aveți sufletul tânăr! Vă mulțumesc pentru zâmbetul cu care mi-am început dimineața citind răspunsurile și polemicile voastre!
Să avezi o zi cu zâmbet dragilor și gânduri limpezi! Și încă ceva... rămâneți tineri și adorabili forever!
Peace!

| Gizăz a răspuns:

Să-mi dau cu ruj, să mă pun în genunchi și să văd ce fese ating azi. laughing Userii care-mi plac sunt total aleatori și sigur voi omite câțiva. ErotiqueConseils, Jelli, kongeriket, Flav, hârciog, Conjur, Nyx, Kronstadt, Alicecullen, Apache, elasexygagica, Cretaker și bineînțeles Gizăz. laughing Mai sunt destui.

| Gizăz a răspuns:

rolling on the floor Mwhahahahahahaha!

| Gizăz a răspuns:

Ce e, ErotiqueConseils? laughing

| caractere a răspuns:

Ahh, Erotica mea, multam! La fel si Bacemi, thanks man!
Am si eu 2-3 preferati, dar nu-i mai spun laughing

P.S. Jelli, ciocul mai mic, esti totusi un copil...

| Hombre a răspuns:

Parca a venit apocalipsa, toti dusmanii de pe site se pupă; vai nu credem ca ma apreciezi, si eu te pup la dos.Sigur ca am aprecierile mele dar nu nominalizez, mâine e posibil sa-i injur. laughing

| Hombre a răspuns:

ÉrotiqueConseils, sa-ti dau dosul la tabacit, cine mai pupa? Oricum nu fac parte din cei apreciatii de tine.
Jelli, turbaciune, iar esti in razboiaie, cand iti spun eu ca ai mitraliera la gura, mai lasa si tu de la tine. Va dedic la amandoua o melodie.
http://www.youtube.com/watch?v=O5E3nUiBwCk

| Dmonik a răspuns:

Va multumesc din suflet pentru aprecieri!
Astazi, la decernarea Oscarurilor tup, lacrimez si sunt gatuita de emotie, cuvintele nu mai vor sa se prinda-n hora logicii unei fraze cat de mici...
Accept aceasta statueta cu piosenie aproape (ce bine mi-a iesit asta!).
Ah, nu eu sunt castigatoarea?
Oscarul pentru cea mai sincera persoana, care nu tace si spune tot ce are pe creier, precum Popa Tanda (vedeti bibliografia!): Gizăzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

| Dmonik a răspuns:

Si FUNDA, ravnita funda, merge la singura, inegalabila si absolut bulversanta Rosy, care incepe fraza cu o concluzie! Deci... big grin

| ahlrh a răspuns:

Bine, o fac și eu.
Apreciez, puțin spus.
Jelli, NOname și PiertotumLocomotor adică userul care nu se hotărăște în privința numelui de profil: http://www.tpu.ro/utilizator/atuyu.
De asemenea, vor mai fi.
A, și să nu-i uit pe ce-i ce m-au menționat în răspunsurile lor!

P.S:Scuze pentru cei nemenționați/uitați. Data viitoare :)

| JeSa a răspuns:

Apreciez pe cei maturi. Inteligenti si cu bun simt. Exemple am destule..., dar mentionez doar cati imi vin in cap amu', si anume: HepHap; Arthur; Legiuitoarea; Zbenguici; ardnaxur1961; Ioandelasal; Alphawolf; Psiholoaga; Mariana; emanuellex; Shin; BRO; fanaticdupatine; Marina; Bacemi; jony; syme; ania; siwel; ButterflyWings; SoftCristi; calubalan; kittyalexandra; April; regis; PsihoSex; cristi202; Raul9004 etc etc...
Aaa, si... multumesc pentru aprecieri, celor care m-au mentionat! tongue (scuze pentru cei care i-am omis happy )
Toate cele bune!

| SamSon a răspuns:

Pai Ioandelasal, Brigaela happy sunt oameni f. speciali

| CoquineNoire a răspuns:

Multumesc celor care m-au mentionat si eu ii apreciez, si nu numai pe ei, mai sunt o gramada de utilizatori care merita toata atentia si tot respectul.
v-am pupat!

| Bacemi a răspuns:

Utilizatorii care trec peste bariera banalului si (spun eu) merita atentia noastra :

Brigaela, Apache, Ioandelasal, Ganduri Albe, Abh, Monyk, Criticul, Silvia, Kongeriket, Daniela, Mira, Psiholoaga, Katya, Greece12, Aqualuna, April, Regis, Mlm, Gigiro, Kittyalexandra, Zenithf, Anad, Bula, rroxi44, Jelli, cristacheceliute, PsihoSex, SoftCristi, alessia5158, Marina, Auran, Kratos, Imperia, Conjur, Ursulika, Mariana, soothe, Aero, Raul9004, Roby67, Baru, Mr. Mike., BlackAndWhite, Antonia, Emanuellex, Mihaibrasov, assiris, leonardk, oz, clauss, Dannyjj, Graphee, tyana, Anca, Dan, Luciana, Contrast, Onutzu, Flav, Иeмaиנa, Promisiunea, Catalin, LeoZeppelin, Caractere, FucktheSystem, Jessyka, Ardnaxur, Woodenpints, darrio2007, Aiscrim, Harciog, Alicecullen, Rosy, NoChanceForUs, Gizăz, PiertotumLocomotor, Cereste, Hombre, ChioruL, Oxana, Roxana, mihaela31, mhn24, BlahBlah

+/- cateva persoane.

Imi cer scuze fata de cei pe care nu ii mentionez desi ar merita.

Si imi cer iertare mie pentru naivitate in celelalte cazuri.