| Svart a întrebat:

De de imi tot sterge Adminul Intrebrile?!? Nu au incalcat nici o regula!

8 răspunsuri:
| Svart explică:

Ehmm,
Am pus azi o intrebare (la caterinca) ''Ce faci?''cu vreo 10 de ''a'' laughing.
laughing. :*.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Svart):

big grin Eeeee, ai vazut de ce?! Cineva a raportat intrebarea.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ai încălcat una dintre reguli că altfel nu îţi ştergea adminul întrebarea pusă.
Pe curând!

| Svart explică (pentru neluL):

straight face laughing.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Svart):

Ca sa nu razi degeaba vezi -> Fripta :D
http://youtu.be/-rrFAcb5aYU

| Svart explică (pentru neluL):

rolling on the floor)) am vazut video ala de 543120534865120 de ori laughing si nu ma satur de el laughing :* >:d

neluL
| neluL a răspuns (pentru Svart):

laughing e tare piticotul! Si nu-l doare.

| Svart explică (pentru neluL):

Dwaa laughing.