| jakkyjakk a întrebat:

Salut, cum pot face puncte pentru premiile de pe acest site? Multumesc

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu toții ne dorim acele monede pentru premii tpu.Eu am acumulat 6 monede și sper să mai acumulez ca să pot achiziționa un produs.
Ca să poți câștiga acele monede, trebuie să postezi răspunsuri sincere, corecte și folositoare celui care întreba.Mai trebuie să ști că acestea nu rămân mereu acolo, acestea expirand în câteva luni.

3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Dand raspunsuri foarte bune ce vor fi apreciate de editori. Acele raspunsuri apreciate primesc puncte pentru premii.

| Pandicornita a răspuns:

Daca raspunzi la intrebari

Funda?

| RAY a răspuns:

în 13 Iunie | FoxyM a răspuns:
Salutare! Cu toții ne dorim acele monede pentru premii TPU.

care toti omule? ajuti un om ca vrei,e ca daca vezi un om in varsta ca vrea sa stea jos si i spui mi dai o moneda si te las,ce tampenie e asta, cica cu toti vrem, nu cu toti vrem, eu nu vreau si sunt persoane care fac multe pentru TPU ar merita, dar nu pretind nimic, ce naiba ma nu poti un om fara vreun interes