| rapidistzu a întrebat:

Salut, sunt mai nou in gasca asta si nu stiu ce inseamna "funda"

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Funda e o... funda portocalie pe care ti-o ofera cineva(adica daca ii place cum ai raspuns iti da funda ). Fundele alea se aduna si daca ai fffff multe poti deveni expert TPU. Poti sa-mi dai acum funda (e in dreapta raspunsului )winking

38 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

De ce ar scrie SAGUNA pe mine? E liceu bun sau ce thinking

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Foarte, ca se intra cu medie peste 9 uitete pe net. Da tu de unde esti?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Dintr-o comuna din Suceava.happy tu?

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Dintr-un cartier din Brasov(Bartolomeu) cel mai fain ORAS

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Modestule! oh go on

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Pai in realitate sunt foarte modest, dar ma mandresc cu orasul meu, ce tu nu esti mandra, faina mata si aia neagra si aia de acum 5 ore plouata,(ploua la suceava la bv da? )

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Dami si mie id-ul tau sau ia-l pe al meu pentru. sa e naspa pan' se transmite mesaju mi se stinge calcu de 10 orilaughing(catarapid18)

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

A plouat si pe aici olk acum o saptamana (cam asa) a si nins...
Imi urmaresti poza de profil?hee hee Si da, multumesc stiu ca sunt fainewinking