| rapidistzu a întrebat:

Salut, sunt mai nou in gasca asta si nu stiu ce inseamna "funda"

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Funda e o... funda portocalie pe care ti-o ofera cineva(adica daca ii place cum ai raspuns iti da funda ). Fundele alea se aduna si daca ai fffff multe poti deveni expert TPU. Poti sa-mi dai acum funda (e in dreapta raspunsului )winking

| JelliReloaded a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Stai jos! Nota patru! Fundele nu te duc la titlul de expert TPU.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru JelliReloaded):

Ma scuzi d-le sau d-na profesoara... voi invata pentru data viitoare (sau nu ) phbbbbt

| JelliReloaded a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Ar fi bine să gândeşti şi să te informezi în prealabil înainte să spui prostii.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru JelliReloaded):

Ar fi bine sa ma lasi in pace. Parca as fi comis nu stiu ce crima! Cred ca esti tu perfect(ă), ce sa zic.

38 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Multumesc mult :*

| rapidistzu explică:

Andrewtsa, imi pare rau dar deja l-am dat lui yogurt.

| rapidistzu explică:

Fetelor, nu va mai certati.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

De unde stii ca suntem fete?big grin

| rapidistzu explică:

Din poze, tu esti cea din poza?

| rapidistzu explică:

Din poze, da apropo tu esti ce din poza?

| rapidistzu explică:

Vezi ca esti fata.laughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Da, dar cealalta sau celalalt?hee hee

| rapidistzu explică:

Pai, din cate vad in poza lui/ei este o fata care inoata sau sa inecatlaughing

| rapidistzu explică:

Ce e interesant?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

E interesant cum gandesti... fata aia care innoata nu m-ar face sa cred ca utilizatotul TPU e o fata. Pricepi? happy

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Daca nu te deranjezi poti sa imi lasi id-ul tau.SARBATORI FERICITE

| rapidistzu explică:

Da, dar mi-a placut ca tea luat direct, parca eram eu la fizicalaughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Eu m-am "speriat"pentru ca nu am luat niciodata patru laughing (acum vorbind serios )

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Da 3 ai luatlaughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Nu vreau sa ma laud dar note sub 8 nu am.happy

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Asa sa faci eu unu' am luat toate notele, asa e in a 9. Tu esti in a 8 nu? esti nascuta in 1997

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Cica ai luat toate notele laughing. Sa ma vad si eu intr-a 9 ..de-abia atunci.sad

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Clasa a-9-a e ca a 5, colegi noi (da eu am picat cu unu dintre cei mai buni prieteni in clasa si alti in liceu), profesori noi, alte cerinte, uniformalaughing cand au vazut ca nu vine nimeni cu ea a cazut cerinta.Acuma depinde si unde stai si la ce liceu vrei sa dai. Daca ai sta in Brasov, SAGUNA ar scrie pe tine.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

De ce ar scrie SAGUNA pe mine? E liceu bun sau ce thinking

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Foarte, ca se intra cu medie peste 9 uitete pe net. Da tu de unde esti?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Dintr-o comuna din Suceava.happy tu?

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Dintr-un cartier din Brasov(Bartolomeu) cel mai fain ORAS

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Modestule! oh go on

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Pai in realitate sunt foarte modest, dar ma mandresc cu orasul meu, ce tu nu esti mandra, faina mata si aia neagra si aia de acum 5 ore plouata,(ploua la suceava la bv da? )

| rapidistzu explică (pentru măcheamăăăî):

Dami si mie id-ul tau sau ia-l pe al meu pentru. sa e naspa pan' se transmite mesaju mi se stinge calcu de 10 orilaughing(catarapid18)

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

A plouat si pe aici olk acum o saptamana (cam asa) a si nins...
Imi urmaresti poza de profil?hee hee Si da, multumesc stiu ca sunt fainewinking

| secrets a răspuns:

Se raspunde chiar daca e un raspuns cu funda, adica poate raspunsul tau poate ajuta pe cineva mai mult decat raspunsul castigator.

| CreațaMăăă a răspuns:

Funda inseamna raspuns castigator si poti sa il dai la o singura persoana pentru o intrebare. Deci primesc funda?

| barbaris a răspuns:

Adica o funda te poate ajuta la rank!