Tu cine vrei sa fie Utilizatorul Anului 2017?

Buna prieteni,

A venit din nou momentul nominalizarilor pentru Utilizatorul Anului

Asadar, daca aveti un user favorit care credeti ca ar trebui neaparat sa aiba titlul de Utilizatorul Anului 2017, va rugam sa ne mentionati numele sau printr-un raspuns in cadrul acestei postari.

Raman aceleasi conditii ca si pana acum: userul anului poate fi oricine cu conditia ca in ultimul an sa fi avut minimum 20 de raspunsuri pe luna pe o perioada de cel putin 6 luni . Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam  nominalizarile pana vineri, 15 decembrie, la pranz. Dupa ce validam candidatii, dam drumul votarii si va lasam sa decideti cine va castiga titlul de Utilizatorul Anului 2017. Pe data de 3 ianuarie 2018 votarea se va opri si ulterior vom anunta si castigatorii.

In plus, anul acesta o sa avem alte doua premii speciale pentru voi: premiul pentru cel mai activ nou membru TPU (care s-a inscris in comunitate in anul 2017 si are cele mai pertinente raspunsuri) si premiul de onoare TPU (castigatorul va fi ales de Echipa TPU pe baza intregii activitati de pe site).

Premii:

Premiu Utilizatorului anului 2017: 100 monede

Premiu Cel mai Activ Nou Membru TPU: 50 monede

Premiu de Onoare TPU: 50 monede

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul  Anului 2017: andreia67. Felicitari, draga noastra!

Premiul de Onoare TPU ii apartine lui RAY, pentru activitatea sa intensa in comunitate, iar premiul Cel mai Activ Nou Membru TPU ii revine lui Donsavas, care in mai putin de 1 an a adunat peste 1500 raspunsuri.

Felicitari tuturor!

89 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va mai fi o etapa de votare separata. Acolo e o lista de useri. Bifezi pe care vrei si scrii o motivatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bine ca andreia67 a castigat, desi destul de strans cu RAY (cat pe ce, dar bine ca n-a iesit).

Premiul de onoare il meritau doamnele ardnaxur1961 sau alessia5158, care au contribuit cu adevarat la calitatea TPU de ani de zile. Si multe intrebari chiar au depins de raspunsurile dumnealor, iar din ce stiu ambele sau macar una din cele doua doamne sunt (foste) cadre didactice. Pe cand RAY doar se plictiseste dand din click pe TPU la intrebari de duzina.
Trebuia sa faceti un premiu de Activitate Intensa si atat. Acolo se incadreaza RAY.

Uitati-va la el cum abureste pe toata lumea cu ajutorul si nu stiu ce regulament de toata gluma! Regulament pe care el il incalca constant la cum scrie de agramat, lucru care vi s-a semnalat de nenumarate ori!
L-ati rasplatit pe RAY doar pentru ca va umple de raportari la Contact cu cine-l deranjeaza.winking De aia i se cuvine lui onoarea?

Desi nu o sa divulgati voturile individuale - veti vedea ce useri il pot vota pe RAY si ce useri ar vota-o pe andreia67. Va asigur ca sunt doua jumatati de TPU. Din fericire a castigat jumatatea buna de TPU, adevarata jumatate care crede in ajutor si regulamentul TPU si ce mai spune RAY, dar el nu respecta nimic de acolo. Este la fel ca in politica. Minciuni multe si fapte putine.

| Roxin a răspuns:

Bineinteles ca NU eu.

| IIIshaneIII a răspuns:

EU

| cezar003 a răspuns:

Din moment ce nu am fost prezent decat in ultima luna, nu pot sa-mi fac o imagine de ansamblu, insa va trebui totusi sa votez: votul meu ar fi pentru cine a dobandit cele mi multe aprecieri

| Ax3LdeV a răspuns:

Suntserios,bula,ray
Fac o treaba buna!

| LostInPark a răspuns:

Dai funda la intrebarea asta, sau il propun si eu pe RAY?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Prea tarziurolling on the floor Camelia sau cine o fi acum admin s-a apucat de framanatat cozonaci si de invartit sarmale! Mi-e si frica sa deschid laptotul pe 3 ianuarie!

| TPU.ro explică (pentru Fatamuntilor):

Buna, Angy! Stai linistita ca nu ne-am apucat inca de cozonaci. :-)

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Pai ati drumul la votare, ati spus ca reveniti la anul si credeam ca ati intrat in vacanta si e liber la prostioare si nu veti completa lista neagra a celor avertizati...rolling on the floor

| TPU.ro explică (pentru Fatamuntilor):

Am dat drumul mai devreme la votare ca sa aiba timp toata lumea sa voteze, noi inca nu am luat vacanta. :-D

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Am vazut! Imi permit sa te tachitez, in limita bunului simt! Fara suparare!
Sarbatori cu bine intregii echipe!

| TPU.ro explică (pentru Fatamuntilor):

Sarbatori fericite, draga Angy! :-)

| oprescudorin11 a răspuns (pentru LostInPark):

Extrem de nociv!

| DoarAlin a răspuns:

Il votez pe RAY.

| Anonima6789777 a răspuns:

RAY
Cred eu

| georgyanaaa a răspuns:

Oricine vrea

| AdrianaB1 a răspuns:

@AdrianaB1

| gabbyella200051 a răspuns:

Oricine e cel mai bun. Tot aduc foloase unii mai bine ca altii.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Normal

| Xela90 a răspuns:

Nimeni laughing

| AndreiGigg a răspuns:

Eu. :-) glumeam oricum nu am sanse. Bafta

| SkittlesP a răspuns:

Ray as spune.

| Draghi a răspuns:

Utilizatorul anului? hmm, cineva cu foaaarte mult timp liber (nu ma incadrez)

| dragutza43 a răspuns:

Andreia67 happy

| AnonymousMLG a răspuns:

Nu stiu;(

| Anonimous123321 a răspuns:

Si eu o propun pe Andreia67 http://www.tpu.ro/utilizator/aaiwdd

| moise1977 a răspuns:

Moise1977 laughing)

| xDAVIDx19 a răspuns:

EU

| SkittlesP a răspuns (pentru xDAVIDx19):

Sa nu uitam ca majoritatea comunitatii TPU ajuta cate putin.
Si nu ar trebui sa te votezi pe tine, e prea ''selfish''.

| tanchist1234 a răspuns:

Eu