| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Pe cine ati alege sa fie utilizatorul anului 2011? De ce?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu ai pus intrebarea si ti-ai chemat prietenii ca sa te ridice in sus?laughing Ba, ce lume!

neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa aflii un raspuns de la mine sa stii ca am sa lipsesc de la lectia asta! Ce sa zic?! abia a inceput anul si nu cunosc multa lume pe aici (si eu sunt nou - am doar 3 luni pe TPU)Imi trebuie timp sa ma acomodez cu lumea si sa le citesc ''gandurile''. Momentan nu am avut timp decat sa ajut; asa ca nu am fost prea atent la ce se intampla pe langa mine, dar daca tot m-ai rugat sa-ti raspund uite ca TE SUSTIN PE TINE! ...si iti doresc mult succes in continuare!

| LULUTZAwhitYOU explică:

Nu mi-am pus prieteni e treaba lor pe cine au aleswinking

| ACC a răspuns:

Tu ai fii ft buna pentru ca:ajuti oameni,esti buna, esti harnica, esti ascultatoare etc vot mikutzazuzukiss

| budeanu a răspuns:

Pe tine pentru ca esti o fata de treaba si stii sa ajuti oameni.Pe mine m-ai ajutat cu imvu la fel ca si pe alti oameni.Ai multe fundite! Si asta nu conteaza, am vazut ca ajuti oameni cum poti tu mai bine.Am vazut ca esti intrata pe TPU mereu.Esti o persoana darnicapentru ca dai mereu funde.De asemenea ai si simtul umorului

| stelutzaurie a răspuns:

Pe tine pentru ca esti o persoana buna si meriti

| sabinutzandrutza a răspuns:

Nu stiu
tu ca meriti