| aXy99 a întrebat:

Umm....imi e greu sa descriu, dar...ce naiba se intampla?
imgur.com/a/r4bvv5Q

14 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Se raspunde doar pentru punctele castigate si rating, nu pentru ajutor. Din pacate!

| aXy99 explică (pentru Iote):

Functioneaza link-ul?

| Iote a răspuns (pentru aXy99):

Nu. Doar fara https:// in fata.

| aXy99 explică (pentru Iote):

Se pune automat sad

| aXy99 explică (pentru Iote):

Eu ma refeream la imaginea aceea dubioasa care apare in stanga chenarului.

| Osneros a răspuns (pentru aXy99):

Nu se pune automat. TPU chiar sterge ":" dintre "https" si "//". Merge bine pe http, de altfel.

Revenind la intrebare, link-ul functioneaza.

Oamenii dau raspunsuri de dragul de a da raspunsuri. Macar daca era la caterinca, dar nici atat. Pe unii atat ii duce mintea.

Legat de imagine, am observat si eu. E imaginea de profil a unui user random de pe site, si se schimba des.

| aXy99 explică (pentru Osneros):

Da, la ea ma refeream, nu intelegeam ce cauta acolo, nu trebuia sa fie imaginea mea?

| Osneros a răspuns (pentru aXy99):

Nu stiu, n-am avut niciodata imagine de profil laughing

Banuiesc ca da, trebuia, totusi.

| aXy99 explică (pentru Osneros):

Imgur.com/a/ijVuhgG
Devine din ce in ce mai dubios laughing

| Osneros a răspuns (pentru aXy99):

Cel mai dubios e ca ai 90 de mesaje laughing

By the way, poti da click pe imagine si descoperi a cui e laughing

| Iote a răspuns (pentru aXy99):

happy Asa trebuia sa spui de la inceput.
Vad ca te-au lamurit ceilalti.

| aXy99 explică (pentru Iote):

M-au lamurit in legatura cu ce?

| aXy99 explică (pentru Osneros):

E complicat rolling on the floor
Aveam sute. Dupa ce i-am dat block persoanei respective si mi-am setat ca doar prietenii sa imi trimita mesaje, si-a facut alte conturi si imi trimitea cereri de prietenie in care ma injura laughing

| danbnz a răspuns (pentru aXy99):

Atunci de ce-mi trimiti mesaj daca stii ca nu pot sa-ti raspund?