| Mastodont a întrebat:

A mai observat cineva la intrebarea lui tudor asta : http://i.imgur.com/SukTX.jpg

Va ganditi la ce ma gandesc si eu? :http://i.imgur.com/TtxGs.jpg

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

Da... suntem doi perversi... *da sarci pe gugal calatorie in interiorul P*lei*

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

O călătorie în piz...

| Cretaker a răspuns:

O calatorie in centrul plamanilor
O calatorie in centrul ploştii
O calatorie in centrul plagierii

| Lisa a răspuns:

O calatorie in v... in vaca ma! Pai, proiectu' e maare dom'le!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| αηηα a răspuns:

Cand am vazut si eu exact la asta m-am gandit...

| maryana5 a răspuns:

Esti bolnav straight face

| Meluma a răspuns:

Din pacate da, la asta m-am gandit si eu laughing

| ๓ยเ a răspuns:

Si tu te gandesti la budinca?

| Shery a răspuns:

Deci, la fel ca in matematica, 2+2=2. straight face

| Nimic00 a răspuns:

Deci gândeşti necenzurat.

| qKz09 a răspuns:

Nu crezi ca e o calatorie in interiorul planetei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzati-ma dar...care-i problema? Nu-mi plac deloc manelele,cand le aud imi astup urechile,dar de ce sa facem haz de altii ca asculta? E absurd, e placerea lor si am incheiat povestea! Nu toti oamenii gandesc la fel, ca in matematica:2+2=2,nu! Unora le plac manelele,altora le place rockul,altii prefera muzica clasica s.a.m.d! deci, va rog,sa nu ne batem joc pentru ca toti suntem oameni si suntem egali,indiferent de ce ascultam, ce purtam, ce facem...Stiu ca doar 10% spun cand citesc aceasta intrebare:,, Asa este" si ca restul spun ca-s batuta in cap, dar vreau sa apar onoare acestui utilizator! Scuzati-ma daca v-am suparat dar eu asa vad lucrurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate soro pishcoate, cand pe fata cand pe spate, daca tu ai vrut sa zici ceva de todorica puteai sa dai alt link, nu s-o arzi aiurea-n metrou cu noi