| cornel a întrebat:

Acest campionat mondial a fost foarte prost.Italia.a iesit. Spania cred ca si ea.eu cred ca este cel mai prost campionat. tu ce zici?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mai, ce sa zic: asa campionat, asa suporteri.Do you understand me, little sire?

| Roby67 a răspuns:

Nu stiu la ce campionat te referi tu dar daca este vorba de fotbal trebuie se iti spun ca Spania mai este in competitie si joaca pe 29. 6 inpotriva Portugalei la ora 21, 30 ora Romaniei.
Eu nu sunt in stare sa fac comparati intre cel mai bun si cel mai "prost" campionat mondial, dar pot sa spun ca tu esti prost informat.

| Roby67 a răspuns:

@cornel, te citez "Spania cred ca si ea.". Deci nu sti daca ai iesit sau nu si de aceea am spus ca esti prost informat, sau nu de ajuns. Dupa Franta si Italia a iesit si Anglia, si daca ma intrebi pe mine au meritat soarta asta. Toate echipele care mai sunt in competitie merita acest lucru.

| Pho3nix a răspuns:

Si daca a iesit Italia, ce? N-ai vazut ca n-au jucat nimic?
De francezi imi pare bine ca au plecat acasa.
Spania a batut aseara pe Portugalia, deci s-a calificat in sferturi.

Nu este un campionat foarte spectaculos, dar este destul de bun.
Eu sper la o finala Brazilia - Argentina. happy

| georgegs a răspuns:

Daaa.la.fel.si.s-a.calificat.korea.de.sudlaughing. in. loc
. de. spania, italia, franta

Răspuns utilizator avertizat
| cornel explică:

Roby ma refer la Italia care estre si ea o fortawinking

deci inainte sa vorbesti citeste intrebarea.si totusi tu nu ai vazut ce a facut.

| cornel explică:

Genom. ziceam asa.totusi Franta, Italia.echipe foarte bune. dar insa au reusit surprizahee hee

| Gizăz a răspuns:

Să joace echipele în formă şi care merită, nu alea cu nume. Dacă pe tine nu te-ar angaja cineva că eşti român şi ar prefera un italian sau englez doar că are nationalitatea aia ţi-ar conveni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem