| anonim_4396 a întrebat:

Am fost saptamana trecuta la biserica si popa a aruncat cu apa sfintita in mine si am luat foc. Cum ma pot razbuna?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ai luat foc de la apa?laughing

| Ineys a răspuns:

Dai foc la biserica.
Cum... sa iei foc daca a aruncat cu apa pe tine? Tu te auzi?rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa te duci la el la poarta si sa iti faci nevoile fiziologice, apoi sa suni si sa-i ceri hartie.
si inca o data dupa sa mai suni si sa-i zici ca nu ti-a ajuns hartia.
iar fie ca rahatul ala sa se lipeasca exact ca un blestem peste casa popii

| LePotato a răspuns:

Arunca si tu cu apa in el...si vezi ce se intamplasmug

| Ayakawelwel a răspuns:

Il lasi in pace.

Întrebări recente