| anonim_4396 a întrebat:

Am implinit azi un an pe TPU laughing Voi cum stati?
Sunteti mai mari sau mai mici?

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Sunt "bebelusa"(am 22 zile). Sper ca nu vrei un dans!rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Multi inainte! Eu peste o luna si jumatate fac un an si atunci imi taie si motulbig grinInca nu stiu sa merg prea bine, de-a busilea ma descurc perfectlaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Pe 15 august fac is eu un an love struck.La mai multi happy! Traiasca comunitatea love struck.

| Razvan a răspuns:

Mai am, mai amhee hee
Pana la 12 aug 2010big grin
La cat mai multe fundite, la cat mai multe puncte, la cat mai putini stupizi si la cati mai multi prieteni!winking

| hândel a răspuns:

Mulţi înainte! laughing
Neoficial, am 1 an şi 4 luni, oficial... se vede la profil. tongue

| DeeDee28 a răspuns:

Eu sunt mai mica...mai am pana la un an ...la multi ani happy

| Marii a răspuns:

Pe 11 aprilie fac si eu un anisor. Dau de baut. Care vrea?batting eyelashes

Shin
| Shin a răspuns:

Cica mai am vreo 2 luni si fac si eu un an happy Multi inainte
Shinwinking

| bblock69 a răspuns:

La multi ani!winking

| multimoak a răspuns:

La multi ani! Eu sunt nou nascuta ( m-am inspirat din categoriile cristinei) am doar 9 zile big grin

| Klara a răspuns:

Pe 10 iulie fac un an, si dau bairam! happy

| tim a răspuns:

Pai sa-ti creasca mare...contul!

| ani63 a răspuns:

Eu am doua zile /sunt pierduta in spatiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristiiiina, evident ca vreaulaughing) Daca vrei te si ajut big grin
Deci oficial sunt cea mai mare pana acum. Neoficial... nu mai conteaza, imprevizibilule devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bre bizzare bre, iti spun La Multi Ani! dar dupa mine cred ca ai implinit 2 ani, cauta-te laughing