| anonim_4396 a întrebat:

Am niste vecini nebuni. De fiecare data cand vad pisicile lor mergand prin curte incep sa faca ca toate animalele. Au un cantec pentru fiecare pisica.
Pentru pisica anorexica:'Preea fruumoasa frumusicaaa uuu ieee iiiii'
Pentru pisica grasa gri:'Miicul Leeenn, saracul Leeeeeennnn, miculmarelemiculmarele Leeeeenn ieeeeeee iiiiiiiiii auuuuuuu'
Pentru pisica neagra:' Iaaaaa, nu pleca de la noii, noi stim ca te vei intoarce, noooi stim ca te vei intoarce auuuuuuuuuu'
Pentru pisica grasa maro: ' Bijuu, bijuleen, bijuluun, ia ia o'
Si tot asa pentru restul animalelor.
(nu glumesc)
Intrebarea e: Cum sa scap de ei?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bagă-le salam 3 zile, și o să înceteze.

| Furculingură a răspuns:

Dă-le foc la casă.

| suităr a răspuns:

Ia-ți un Ak-4

| Naяutσ a răspuns:

Izoleaza-ti fonic casa.

| αɴι28 a răspuns:

Muta-te la bloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns simplu: Soareci si sardine la conserva.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Trimite un T-Rex peste ei.

T-Rex-ul nu e animal, nu thinking

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eu am niste vecini rromi(nu "senzatii tari", din ceilalti). De fiecare data cand baga manele, dau boxele la maxim si pun AC/DC.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Ia o sabie si distreaza-te! laughing