| Izz a întrebat:

Am sa va pun cateva intrebari cine raspunde corect primeshte fundita:
1)Cine stie cel mai bine engleza?
2)Cine a inventat teoria revolutionista?(in legatura cu omul)
3)Care este tara cu cea mai mare populatie de pe glob?
4)Cine era Zeus in mitologia greaca?

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

1) englezullaughing
2) Jean-Baptiste de Lamarck
3) China
4) Un zeu foarte puternic(cel mai puternic)

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. Fernando de la Caransebeș trăiți-ar perușul
2. Maimuța-aaaa revoluționistăăă idk man
3. India. Too poor for condoms.
4. Băse, nu e clar!?

| LolNope a răspuns:

1 Englezii
2 Se numeste evolutionista nu revolutionista.Nu se stie cea care ai zis tu cine a inventat-o (revolutii exista din preistorie) dar cea evoltionista Charles Darwin.
3 China
4 Nepotul lui Uranus( I zeu conducator), fiul lui Cronos( al II lea zeu conducator) si ultimul zeu conducator, zeul zeilor.

| LolNope a răspuns:

Apropo ai fost anul asta la Mangalia? Daca da plsss da ID is Andreia.

| mihaip1 a răspuns:

1.Presedintele Angliei
2.Biserica
3.China
4. Dumnezeu

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Băi mihaip1, vrei să ne spui şi nouă cine e preşedintele Angliei? Pe bune-acum.

| RXN a răspuns:

Bai, copil genial, se numeste teoria evolutionista, nu stiu ce revolutii visezi, iar treaba aia cu 'cine stie cel mai bine' e relativa, nu merge. Vrei sa demonstrezi tu ceva, dar nu-ti iese.

| Cosma0499 a răspuns:

1)Ion Ilisecubig grin?
2)Jean-Baptiste de Lamarck
3)New York
4)Zeus (în greacă: Ζεύς) este, în mitologia greacă, cel mai puternic dintre zeii olimpieni, socotit drept stăpânul suprem al oamenilor şi al zeilor.

| Izz explică:

1)Englezii2)Darwin3)China4)Zeus era zeul suprem

| Izz explică:

Ssuzati-ma teoria evolutionista, fiindca m-au corectat unii...

| rogvaiv10 a răspuns:

1. englezu
2.intrebare fara raspuns
3.india
4. cel mai puternic dintre zeii olimpieni, socotit drept stăpânul suprem al oamenilor și al zeilor.

| Giulia16 a răspuns:

@rogvaing10.

ai dat doar copy-paste