| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru astia care se cred hot...
Cum va dati seama cand aveti febra?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când ai "filingu' " iți pui termometru'

| relian a răspuns:

De ce intrebi, nu sti diferenta dingre febra si "calduri" la femei laughing Iti dai seama, ceva gen ca atunci cand esti in calduri laughing simti ca ceva nu este in regula, te simti mai cald, in anumite zone

| Hyperion7 a răspuns:

Luând paracetamol, daca trece, sigur e febra

| TURB0X a răspuns:

Eu sunt febra.

| ArchangelElohim a răspuns:

Ai calduri, te doare capul la atingere pe cap simti ca esti mai cald, ia un nurofen de gripa si raceala odata la 6 ore timp de o zi doua apoi continua odata la 8 ore. da cel mai bine consulta un medic.