| Cosma0499 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca GTA Vice CIty Multiplayer.

Eu am un alt fel de vice city, adica are aceeasi misiuni etc. dar arata putin dinferit meniul si toate astea

Din aceasta cauza nu merge multiplayer?

Cine ma poate ajuta sa pot juca multiplayer sa imi dea un mess pls al meu este popa_cosminel

La modul zombie imi merge.

1 răspuns:
| Demmet a răspuns:

Un sfat: ia-ti VC simplu. Cele cu diferite mod`uri au buguri si cred ca din aceasta cauza nu poti juca multiplayer. Incearca alt mod daca vrei neaparat sa nu fie simplu, sau i`al pe ala simplu. E cel mai sigur.