| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Am urgent nevoie de raspunsurile voastre sad. Intrebarea mea este, cum si unde dau de copy/paste... unde e? thinking
Multumesc anticipat!hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi, unde e alllllina?!

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Selectezi ce vrei sa copiezi si dai ctrl+c. Te duci unde vrei sa dai paste si dai ctrl+v. E cel mai usor, mai ales ca uneori nu-ti merge optiunea copy/paste de pe click-ul dreapta al mouse-ului.
Si eu simteam nevoia s-o invoc pe alllina. Ma simt eliberat cu postul asta.

| juniper a răspuns:

Daca vrei sa copiezi ceva, dai click dreapta pe fisier, copy, dupa aceea mergi in locul unde vrei sa-l pui, dai click dreapta unde este un spatiu alb ca sa ai loc si trebuie sa apara paste sau anuleaza (depinde ce limba ai ales).

| adriana_sw33ty_angy explică:

@eluveitie ce nenorocit a putut fiiii! rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bizzarre punct ochit punct lovit big grin dar tot raman la ideea ca tu esti alllinna tongue thinking prea repede te-ai prins thinking

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bizzarre scuze dar glume de acest gen stiu ca se fac cu persoane care le cunosti cat de cat si care sa te cun, sa stie cand glumesti sau nu. in caz contrar cel putin mentionezi ca ai glumit. scuze! dar s-a interpretat ca o insulta fara un motiv intemeiat. fie... a fost gluma cum zici tu, imi cer scuze atunci daca intr-adevar este cazul.

ps- ca un sfat prietenesc...asemenea glume se fac cu prieteni apropiatiwinking reali sau virtuali dar conteaza sa te cun cat de catwinking

| adriana_sw33ty_angy explică:

Pffff...singura care si-a dat seama ce am intrebat eu de fapt e "@bizzarre tongue ...intrebam de copy/paste =allinna big grin ca doar un copy/paste stiu si eu sa dau laughing oricum multumesc de raspunsuribatting eyelashes

| adriana_sw33ty_angy explică:

@eluveitie draga sa stii ca vorba lu bro copy asta a fost un mare ticalos, scarbosenie...nici delete nu merita laughing
. dap intrebarea se referea la @allinna tongue chiar si eu o caut, si nu mai dau de ea straight face cine ne mai da noua copy/paste? worried apropo: copy asta nu are o adresa ceva sa intram peste (paste) el? thinkingbatting eyelashes

| adriana_sw33ty_angy explică:

@eluveitie de al tau vb, de al tau laughing auzi am gasit eu un copy thinking sa fie asta al tau? thinkingbatting eyelashes daca se intoarce allinna ne dam seama imediat tongue va fi prima la fiecare postarehee hee

| Silvia a răspuns:

Cred ca ai gasit raspunsul la intrebare...Deci eu am cateva nelamuriri...
1.Adriana,crede-ma ca bizzare nu are nimic in comun cu alllinna, serioslaughing. Off ce comparatiehee hee
2. Eluveite e baiat?straight face [ nu ca nu mi-ar convenii. dar eu credeam ca e fatabig grin]

| Silvia a răspuns:

Aaa gata m-am lamuritoh go on big grin.
Eluveitie e fata.big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai, nu stiu...si eu il caut de o saptamana... m'a lasat aici cu un copil singura si a fugit... ce'i dau eu un shift+delete cand il prind mama lui...si pe tine te'a fraierit ha? Nu i'a ajuns cu mine magaru si te'a lasat si pe tine straight face... I'auzi...si acum imi amintesc cum l'am cunoscut day dreaming :a venit la mine, mi-a zambit si a spus:Eu sunt Paste...Copy/Paste...cred ca asa le cucereste pe toate sad

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Stiu...si acum plang ca o nebuna...nu de alta da am taiat niste ceapa... a fost prima mea iubire si nu o sa'l pot uita niciodata sad... oricum n'am nevoie de un barbat ca sa'mi cresc copilul... o sa ma descurc si singurabatting eyelashes ...nici pe mess nu a mai intrat nenorocitul... poate s-a pus pe invisible... daca il vezi sa'mi spui neaparat
P. S:stie ce nume i'am pus la copil? Cut/Paste love struck

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@Sensei intr'adevar a fost un ticalos(nu de allinna vorbesc, ci de ex-ul meu, copy/paste big grin )
@silvia is fata laughinghee hee...chiar daca ma comport uneori ca un adevarat porc laughing
@adriana_sw33ty buna intrebarea asta... jur ca pana a raspuns @bizzare nu m-am prins ca e vorba de @allina laughing ...chiar pe unde a disparut ca n'am mai vazut'o? straight face

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@adriana_sw33ty eu nu mai stiu de care vorbesti laughing... daca vorbesti de al meu pai ce adresa nu acum ti'am zis ca a fugit de acasa?laughing si nici pe mess nu intra sad... poate se intoarce alina si imi spune ea unde e big grin

| oz a răspuns:

Ai un document... dai click dreapta pe el...alegi copy/cut...mergi unde vrei sa il copiezi/muti...si dai paste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe ce vrei sa dai copy ( un text, ceva scris dintr-un document ) si paste in alt document ( cum ar fi intr-un fisier word, excel, power point, text document ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana Ce imaginatie bolnava ailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No iubita, de ce mi'ai dat stupid?laughing Te bate sa intelegi ca glumeam?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrebarea era pentru Alllliiinnnnaaaaa cred laughing
eluveitie, ce ticalos domle, ce ticalos... barbatii astia rolling on the floor tongue

| sweetgirl_2980 a răspuns:

E simplu click dreapta pe mouse