| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat cum am auzit bătaia inimii in burta unei gravide ce inseamna?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Habar nu am. Eu am visat aseară cum un profesor vorbea la festivitatea de absolvire a liceului despre mine că am fost un băiat bun, adică murisem.

Bula
| Bula a răspuns:

Ai auzit in somn bataia basilor de la vecinu - a ascultat manele big grin

| whatevernvm a răspuns:

Ca ar trebui sa folosești prezervativ

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, sunt doar vise de noapte!

| Sn4k3 a răspuns:

Inseamna ca esti plictisit de visezi astea, mai vezi si tu un film ceva

| W3R4 a răspuns:

Esti pe teava probabil.
curios e cum de ai acces la internet din uter.

| Gonrax a răspuns:

Inseamna ca ai visat

| Mieeez666 a răspuns:

C-o sa ramai insarcinat/a.

| supremxxxoxo a răspuns:

Tine de tine nu de n
noi...cine stie ce viata ai tu. Are legatura cu trairile tale, sentimente, regretul tau asupra copilariei pierdute cel mai probabil. Ai fost cuminte cu mama ta, ai vreun regret din copilaeie, iti doresti sa fii copil din nou?

| AnonimulR3kter666 a răspuns:

Nimic