| eDDy a întrebat:

As vrea si eu niste bancuri faine, sa ne mai destindem si noi putin.

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si eu as vrea multe...

| Quest a răspuns:

As vrea si eu niste bancuri faine, sa ne mai destindem si noi putin.

| Lullly a răspuns:

Elefantul calca din greseala pe musuroiul de furnici. Furnicile,suparate,ii declara razboi. Pornesc in cautarea lui, iar cand il gasesc, incep sa-l escaladeze.Pe la genunchi, cad jumatate.Pe la burta, cad jumatate din cele ramase.Pe spinare ajunge doar una. Cele de jos:
-Sugruma-l!happy

Si inca una:
Alinuta si fratele ei se intorc de la ziua de nastere a unui prieten.Pe drum, Alinuta il intreaba:
-Nu ti-a fost rusine sa mergi de 5 ori cu farfuria dupa tort?
-Pai, de fiecare data spuneam ca e pentru tine...happy

| Deeaa a răspuns:

Ii zice maicasa lu bula sa se duca la magazin si ia carnati.
mama:ia-o la stanga dreapta stanga dreapta,dai de o batrananica dai bunaziua ca asa e bine.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de un caine dai osu ca sa nu te muste.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai deo groapa sari peste ea ca sa nu-ti rupi picoarele
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de o biserica inchinate ca asa e bine
mama:stanga dreapta stanga dreapta treci strada si ai luat carnatii,ai inteles Bula?
Bula:da mama deci stanga dreapta stanga dreapta dau de o batranica ii dau osu ca sa nu ma muste,stanga dreapta stanga dreapta dau de un caine ii dau buna ziua ca asa e bine,stanga dreapta stanga dreapta dau deo groapa ma inchin la ea ca asa e bine, stanga dreapta stanga dreapta dau de o biserica sar peste ea sa numi rup picioarele, stanga dreapta stanga dreapta ma calca o masina si am luat carnatii

| Schonel a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?
laughing

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Azi fata mea implineste 21 de ani si sunt incantat ca este ultima pensie alimentara pe care i-o dau, asa ca am chemat-o si i-am zis: - Fetita mea, vreau sa te duci la maica-ta acasa cu cecul asta si sa-i spui ca : Asta este ultimul cec pe care-l mai primeste in viata ei, nenorocita! si sa vii sa-mi spui ce mutra face. Astepta nerabdator si cand intra fiica lui, a intrebat-o: - Ce ti-a zis vrajitoarea de maica-ta si ce fata a facut? - Mi-a zis ca astepta ziua asta, ca sa-ti spuna ca nu esti tu tatal meu!

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Un barbat care-si ofensa mereu sotia, cheama un grup de prieteni sa-l acompanieze ca sa-si conduca sotia la aeroport, care pleca intr-o calatorie la Paris.In fata tuturor, la despartire, el ii dori calatorie placuta si striga tare: - Iubito, nu uita sa-mi aduci la intoarcere o "mica si frumusica frantuzoaica". Dupa 15 zile barbatul o primi la aeroport cu acelasi grup de prieteni si cu voce tare, o intreba: - Mi-ai adus frantuzoaica promisa? - Am facut tot ce mi-a fost in putinta, raspunse sotia, ramane doar sa ne rugam sa se nasca fetita.

| eDDy explică:

Multumesc Mult! Mai postati daca vreti. Si uni dintre voi postati doar pentru funda? E clar

| IoanaTempah a răspuns:

Un hot intra noaptea Intr-o casa de oameni Instariti, plecati din oras.
Aprinde lanterna, face un tur cu ea si vede un CD-player. Da sa-l ia, cand deodata se aude o voce ciudata:
- "Isus te vede!".
Hotul stinge lanterna rapid si Ingheata. Dupa un timp vazand ca nu se mai aude nimic si ca nimeni nu misca, prinde curaj si aprinde din nou lanterna. Da sa scoata din priza o combina muzicala si vocea din nou:
- "Isus te vede!".
Suparat, hotul scotoceste cu lanterna peste tot, pana da peste o colivie in care se afla un papagal.
- "Tu vorbesti?" se rasteste hotul la papagal.
- "Da," raspunde papagalul, "vroiam doar sa te previn"
- "Si cine naiba esti tu?", intreaba hotul relaxat.
- "Moise" – papagalul.
- "Moise." rade hotul "Ce idiot poate sa puna nume unui papagal Moise?"
- "Poate acelasi idiot care a pus nume unui rotweiller Isus", raspunde papagalul.

| C0nflic7 a răspuns:

Dece nu are Mos Crăciun Copii?
-Pentru ca îşi da drumul pe cos laughing Funda?

| AstadaNume a răspuns:

Uite aici un colaj de 50 de minute.http://www.trilulilu.ro/petreradu1/bdf830797e0d60 is foarte faine;) Funda:D?