| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Astea le intrece pe toate (de la cleverbot) : User: Esti prost?

Cleverbot: Da, dc intrebi?

Mie nu mi se pare chiar asa "CLEVER". Voua?

Răspuns Câştigător
| TakeMeHome a răspuns:

Si eu am facut rolling on the floor
Esti prost?
Da, dc intrebi?
rolling on the floor Mdaa. nici mie nu mi se pare asa de clever laughing)
Sii. voi astia mai lipsiti de viata, taceti acolo in puii puiilor vostri laughing) asta nu trebuie comentata in sensu rau, doar sa radeti si voi, cum zice Bia, e T/A.
Si inainte sa comentati incercati si voi ca in loc sa comentati mai bine verificati...

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Buna dimineata
E fumata faza de 10 min...

| pinguinuVerde a răspuns:

Sigur nu e inventată de tine? happy oh go on

| pinguinuVerde a răspuns:

Byanka,ca să pari mai interesantă.Tu nu te-ai tot săturat de robotu' ăsta stupid?

| αndï a răspuns:

rolling on the floor m-am **** pe mine de ras
intreba-l daca vrea sa fie pervers cu tine sa vezi ce-ti spune rolling on the floor

| NuConteazaCineSunt explică:

@cŔii NU, NU e inventata de mine. De ce as inventa asta?raised eyebrows

| NuConteazaCineSunt explică:

@Milom, stii e T/A, deci glumim si noistraight face.

| milom a răspuns:

Ai idee ce inseamna Cleverbot si cum functioneaza AI-ul lui?

Adica daca el e "prost" asta spune direct ca oamenii care au vorbit cu el [adica invatat] sunt "prosti". Nimic mai simplu.

Si e "clever" sa iei raspunsurile unui om si sa le folosesti pe alti oameni. Te ia unul la misto si apoi folosesti replica aia sa il iei pe altul la misto. Bineinteles, pentru tine cuvantul "misto" nici nu are vreo importanta. Normal, uneori nu vor piguli perfect replicile. E un calculator, after all. Dar daca se poate gandi careva la ceva mai "clever"...

| raoulalexis a răspuns:

Buna! azi am vorbit cu cleverbot. e vreo problema se intampla ceva?