| anonim_4396 a întrebat:

Ati cetit despre planta vietii ging-seng? am pus intr-o sticla de tuica cateva tulpini.si restul le-am uitat pe prispa si le-a mancat vaca. s-a fact vitiiica! si vecinul batran a baut din tuica aia cu ging-seng.cand am venit de la camp al batran alerga de rupea pamantul sa prinda vitica.credeti in efectul ging-sengului?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Super amuzant. Stii cum gaseste un cioban in munte, oaia?
Acceptabila laughing

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Al batran alerga dupa vitica pentru ca-i pascu-se florile din ograda, iar ging-seng-ul cred ca este numai pentru asiatici, de asta sunt si asa de multi, numai China 1 miliard, dar ma intreb ce s-a intamplat cu prispa?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa intrebam batranul si vitica...

| lia a răspuns:

Eu am baut tuica cu gingseng, este buna.
Si nu, nu am patit precum vitica din povestea ta laughing rolling on the floor

mira
| mira a răspuns:

Exista capsule cu ging-seng. Ia din ele ca sa-ti acoperi paguba. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sunt un om de stiinta. aceasta planta are rol an a "antineri" creierul nici de cum tesuturile organice. si apropo un gram de ging-seng e mai scumpa ca un gram de aur. de unde ai avut bani sa cumperi atta extract? aceasta planta nu creste pe toate formele de relief, mai ales an romania!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da