| annaanne3 a întrebat:

Auziiti este o melodie ft cunoscuta si data la radio. E cantata de o femeiee si e ceva de genu : I cannot lie I... [ si la referen e ]: Lai ai ai ai ai e, lalaiai e lalai ai e. big grin.Cum se numeste?

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

E manea sigur... sau asculti radio trinitas?

| AudImagini a răspuns:

Băutură, băutură şi maneleee
Şi femei de 7 steleee...
Băutură, băutură şi gagiciii
Nu aş mai pleca d'aici

Asta e dedicaşie specială pentru Kazimir

| Gumã a răspuns:

Alo,Alo.

te-am sunat sa-ti spun...Bla bla, nu mai stiu cum era.Sigur asta e

| αndï a răspuns:

De fapt zice " straight to L.A "
ma rog, daca chiar la " jennifer lopez ft pitbull - on the floor " te referi ai probleme muzicale grave

| annaanne3 explică:

@ andi, nu te mai lua de problemele mele muzicale =), era cantata de andreea banica, si nu mai judeca lumea.