| NobodyHeree a întrebat:

Bai...Hai ca m-am chiar enervat angry Cum dr*** instalez photoshopu' ala, ca eu cand l-am instalat imi zicea compania, nu stiu ce cod...
Voi de unde l-ati instalat?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu conteaza ma unde l-ai instalat! :. ce iti cere e licenta! ...care e a dracu de greu de gasit! cauta pe google photoshop key! si vezi ce gasesti!

| NobodyHeree explică:

Alta parere?(sper)

| NobodyHeree explică:

Alt cineva? laughing Ma voi de unde l-ati descarcat?

| Gândac a răspuns:

E bine că ţi-a apărut că îţi trebuie un cod. Scrie pe google "cod pentru photoshop + versiunea care e" de ex. pentru cs2 e CUMPA-RADIN-MAGAZ-INOMG-WTFBBQ.