| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, trebuie sa stam cumintirolling on the floorrolling on the floor
Sotul tocmai termina de citit "Barbatul casei", o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia. Vine direct la nevasta-sa si, proptindu-se in fata ei, ii spune :
- De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sunt barbatul in casa asta si cuvintul meu e lege! Ai inteles? Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, dupa care vreau ceva la desert. Dupa ce mananc, te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez. Dupa baie, ghici cine ma imbraca si imi face freza!?
Nevasta ii raspunde:
- Aia de la pompe funebre?!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hai, hai, hai aici va dati toti cocosi, si cand vine sotia acasa, din "mama, sa-ti mai pun o perna?, mama sa spal acum farfuriile, sau dupa ce venim din oras? mama, ce zici sa gatesc pilaf sau o ciorbita de burta? mama, am vazut un ceas frumos, ce zici imi dai voie sa-l iau? "
Nu gresita conceptia asta...slugarnicia asta a femei, dar si a unor barbatii, este de-a dreptul idioata.
Femeia si barbatul sunt egali. Ea sterge geamurile, el da cu aspiratorul. Ea sterge masa, el matura...sunt multe lucruri, deci fetelor, nu-l lasati nici macar o secunda sa creada ca "el e sefu`" NU.
PS: Foarte tare sfarsitul laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Un copil trecea pe strada.cand ajunge in dreptul unei case audeo voce de barbat: In casa asta eu sunt seful! A aa... da? Atunci iesi de sub pat si mai soune o data!(femeia)

| CrucifiedCountess a răspuns:

Intr-o benzinarie, un proaspat pensionar alimenta, atent sa nu depaseasca limita de 10 lei, dacia sa subreda, model 1982.la pompa de alaturi, o superba si tanara domnisoara coboara dintr-o la fel de superba decapotabila, cautand zadarnic din priviri un pompagiu.Omul nostru, se ofera fastacit sa o ajute. Dupa un schimb sumar de amabilitati, omul isi ia inima in dinti si exprima fatis nedumerirea:
-Domnisoara, eu am lucrat 40 de ani la stat si nu am reusit sa-mi cumpar decat dacia asta pe care o vezi. Dumneata ce servici ai sau cu ce te ocupi de iti permiti asemenea bijuterie de masina la varsta dumitale atat de frageda?
-Cu sex oral tataie, raspunde ea amuzata.
-Cum, zise omul iesindu-i ochii din orbite.adica iei m**e?
-Nu tataie.Eu fac sex oral. M**E ai luat dumneata, timp de 40 de ani!

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Superfain! Saracii barbati...

| cotzobel a răspuns:

Un student pica la examenul de matematica. - Domnule profesor, daca va pun o intrebare logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota? - Da, sigur! - Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp? Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul. - Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul. - Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic! rolling on the floor

| cioco1tweety a răspuns:

rolling on the floor. fain banc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un tip dormea pe presul din fata apartamentului.Suna un vecin si-i spune vecinei;-Cum vecina ca se lauda mereu ca el e seful.La care ea;-Pai este, dar acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steve era burlac, traia acasa cu tatal lui si lucra in "bussiness"-ul familiei. Cand a aflat ca urma sa mosteneasca o avere de la tatal lui - care era bolnav si urma sa moara curand - Steve s-a gandit ca are nevoie de o sotie cu care sa se bucure de avere. Intr-o seara, la o intalnire de afaceri, a vazut o femeie frumoasa cum nu mai vazuse pana atunci. Se apropie de ea, se prezinta politicos si-i spune:
- Stiu ca arat ca un om obisnuit, dar in scurt timp tatal meu va muri
si eu voi mosteni 20 de milioane de dolari.
Impresionata, femeia ii cere adresa si telefonul pe care Steve i le
da cu mare placere si cu mare speranta.
Dupa o saptamana, femeia visurilor lui Steve deveni mama lui vitrega.

Concluzia: Femeile sunt mult mai bune cand e vorba de planuri financiare
dacat barbatii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doi soti se opresc in statia de taxiuri. Sotia il intreaba pe soferul de taxi:
- Pana in centru, la Universitate, cat m-ar costa?
- 10 lei.
- Si daca il luam si pe sotul meu cu noi, atunci cat m-ar costa?
- Tot atat.
La care femeia, uitandu-se la sotul sau cu o umbra de dispret:
- Vezi, ti-am spus mereu ca nu valorezi nimic!

| 345 a răspuns:

Super tare raspuns