| LaughingKarima a întrebat:

Bine ati venit dragii mei in povestea mea
http://imgur.com/hkGKaRW

40 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mama,cat de gelos sunt pe scrisul ala, pe bune acum, e genial! smug

Sunt si in poveste...yay!

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Poti sa inveti si tu scrisul, ca nu iti dau in cap Daca scrii ca mine laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nope...am si eu scrisul meu si le place tuturor (intrucat e usor de inteles smug )
Ii place mai ales profului de mate, am un mosulet simpatic din acela care iti taie tot daca nu intelege ce scrii deci bine de mine rolling on the floor
Las asa ca e okay si la mine ...cu toate ca tot al tau e mai fain. (si al lui tata dar ala e deja un fel de pictura pentru mine...)

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ai vazut scrisul meu...

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

La noi, avem o profesoara, Daca nu ii place scrisul tau, vine cu markerul si iti trage linii De sus pana jos peste ce ai scris, si Stai la tabla pana ii place cum scrii. Eu stau cel mai mult pentru ca am o incapatanare absoluta De nu vreau sa imi schimb scrisul.
Parintii mei scriu frumos, Daca as si intelege ce scriu ar fi si mai bine.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Arata-l daca vrei smug

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Fain asa! Eu inteleg ce scriu ai mei. Ma enerveaza cateodata proful de mate, de cate ori nu am gresit pe la testele lui intrucat nu intelegeam enuntul scris de el... (scrie pe o foaie si dupa aceea o trage la xerox)
Iti dai seama ca se vede ca naiba.
Eu scriu frumos, asa zic profesorii, scriu si se poate intelege dar am niste colegi...vai doamne. Avea unul tema la franceza...Dna l-a pus s-o citeasca (s-o prezinte) Nu putea sa citeasca,nu intelegea. A dus caietul doamnei si nici dansa nu intelegea. Mi-a zis "Hai Catalin, tu intelegi ceva de aici?" Sufletul, cine naiba sa inteleaga, erau mazgalituri (erau litere dar deformate rau de tot) Nimeni din clasa nu a inteles si a luat 4, acum sa zica merci, pana la urma e ceva sa nu intelegi propriul tau scris.

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Bine ca nu o luat 2. Eu una am invatat sa scriu pe la vreo 5 ani, si De atunci am scrisul asta, acum bine ca nu scriam eu frumos dar intelegeam. Se mirau rudele cand vedeau cum scriu, ca fac literele diferite, dar e Vina unei matusi care m-a invatat.
E bine ca scrii frumos, sunt baieti la care trebuie sa Stai si 10 minute pana intelegi un Cuvant.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Merci! WOW De la 5 ani? Felicitari! big grin

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Da, pai eu cum nu am fost la gradinita, mama a vrut sa stiu chestii esentiale pentru clasele 1-4 asa ca o matusa care era invatatoare venea la noi si ma invata, tot atunci am invatat sa numar, sa citesc, si sa socotesc.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Felicitari # 2. Eu la gradinita am invatat doar sa citesc si sa scriu cu majuscule de tipar, atat, restul m-a invatat dna invatatoare tongue

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Multumesc. Si stii, eu am invatat alea pentru clasele 1-4 dar De mers la scoala nu am fost laughing, am facut scoala acasa cu matusa. Ma imbolnaveam prea Des, de aia.
E bine si asa, macar ai invatat.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

E naspa sa fi bolnav... sper ca acum esti okay smug

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Sunt bine, multumesc, Au eu problema aia cu atinsul dar sunt bine.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

"Problema cu atinsul" -Fiecare are nevoie de un spatiu personal pana la urma. Nu mi se pare ceva ciudat... Nici pe mine nu au voie sa puna mana decat rudele/prietenii/unele fete. Fac urat daca ma ating idiotii... (oricum ei nu ma ating pentru ca se tem sa nu se "molipseasca" de caracterul acesta al meu) smug
Am multi dusmani in clasa.Nu intreba! rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Dar eu am probleme si cu rude/prieteni. De aia zic, eu oricum acum il am pe un unchi cu noi care e psiholog si ma ajuta

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

E bine atunci smug

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si....cand incepi sa postezi din poveste?

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Laptopul e la fratele meu, o sa postez cand sunt in avion maine dimineata.

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Maine dimineata, ora la noi fiind?

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Sunt in Germania acum, deci cred ca e cu o Ora inapoi aici...

| KamaSutra a răspuns:

Awww,ce dragut scrii :x

Chiar trebuia sa apara si Suck? X_X

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Mersi...
Pai trebuia sa il pun si pe el, sa fie God ca sa fie si el bun macar o data

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

El bun?
Nici macar in poveste n-ar merge...

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Ba o sa mearga, stiu eu.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce scris frumos ai.

| LePotato a răspuns:

Uuu big grin

| syd2 a răspuns:

Oh, ce cool.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sweety as nothing

| LaughingKarima explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu i-am scris pe toti, i-am scris pe aia la care mi-a venit in minte pe moment, Stai relax ca apari si tu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ieei.

| Suck a răspuns:

Pot sa-i exorcizez pe toti?

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Nu tata, nu. Nu. Nu poti. Nu ai voie, tu faci ce zice scriitoarea.

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Off... bine, dar veolez pe cineva?

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Suck, nu! Baiat rau!

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Bine... binesad oricum I'a a God.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloody Mary surprise?!
Ma, tu ai ceva cu viata mea.

big grin Imi place.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu tine mami, Daca chiar vrei iti schimb personajul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu,nu,nu.
Imi place.
Am zis in glumawinking.

Ps. Am vazut intrebarea ta.
Acum te simti mai bine?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar trebuie sa imi Omor timpul cu ceva ca sa nu omor altceva.