| Alexandrup a întrebat:

acum 2 ore mi-am castrat pisica si acum pur si simplu e stana de statuie si mi-e frica. ce sa fac? funda!

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Castreaza-te si tu ca sa-ti dai seama ce are.

| Muflă a răspuns:

Tipa, i-ai tăiat c*iţele. Vrei să-şi pună o coajă de banană-n cap şi să danseze pe Don Omar?

| Dash a răspuns:

Data viitoare castreaza-ti motanul, nu pisica big grin

| NumePublicAnonim a răspuns:

*crezand ca e ceva serios*
pai ar trebui sa o duci la un vete...
*observa categoria*
Condoleantze!

| ZoOzOLe a răspuns:

Imagineaza-ti cum ar fi daca ti-ai extirpa si u creierul n-ai mai gandii, deci ea ce vreii sa faca? fiecare cu ce gandeste...

| SuperMagicSmile a răspuns:

Haha.cred ca saraca se gandeste la un mod sa te castreze si ea pe tine in somn.

| Sheisshe a răspuns:

Da`i spirt pe gat! Eu asa am facut la caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine bine, stai calma. Prima data adu rahat. Acum mananca-l. Acum da-ti cu o tigaie in cap. Ai lesinat? Bun. *se intoarce la tuica*

| VaD a răspuns:

''Stana de statuie''?

Se pregateste sa intre in transa.

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Cred ca pisica ta era dependenta de sex, iar acum incerca sa se maturbeze cu mintea. Cumparai un Vibrator!rolling on the floor

| FiveCuPepeneRosu_2908 a răspuns:

Impaiaz-o!