| DaddySGirl a întrebat:

Am o problema:am fost la baie iar lumina era stinsa si ma intrebam de ce.Am fost sa o intreb pe mama mea de ce lumina era stinsa. Ea mi-a spus ca nu a stins-o ea.Nici eu nu am stins-o.Acum ramane de vazut daca tatal sau fratele meu au stins-o.Sunt confuza.Va rog, ajutor! Care dintre ei credeti ca a stins lumina? Daca nu vor recunoaste!?!?!?!? Sunt disperata! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Da de unde stim ca nu minti tu thinking poate tu esti vinovata laughing

16 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

A venit BauBau peste tine. Ai grijă domn'șoară.

| NOBODY a răspuns:

Fă proasta dreacu, ți-o stins-o zombieul ăla care seamănă cu iustinel și mănâncă banane și scoate coi prăjite pe gură și nu se spală pe dinți.

Ce e așa de grieu die înțălăs?

| Sconcsiş a răspuns:

A, deci ăla pe care am apăsat eu era un întrerupător?

| Sconcsiş a răspuns:

@Căţeluşa

Întrerupătorul era în afara băii!

| Fragile a răspuns:

Sconcs,ia zi tu ce cauţi în baie la DaddySGirl?:-W

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cel mai bine sti cum faci? deschizi becu la buda iei o bata de baseball si pandesti pe cine o stinge si care a stinso il rupii cu bataiahee hee dar don't tell anyone

| BastetReloaded a răspuns:

Am fost eublushing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Doamne sfinte, ce problema majora si misterioasa! De obicei cand te duci la baie trebuie sa aprinzi tu lumina, ca altfel de ce sa arda de pomana!? De ce-i fii disperata din aceasta cauza? Inca n-am mai auzit asa ceva! Sa fii disperat ca era lumina stinsa la baie!

| Bizzareq1 a răspuns:

*va rog, ajutor!* esti putin cam disperata...nu crezi?

| Enigmă a răspuns:

Mos Craciun nu exista! sad

| Cory89 a răspuns:

Eu cred ca a fost un Ba'bau mare, negru, urat si pufos, cu ochii cat cepele care s-a gandit sa stinga lumina pentru ca il deranja la ochi laughing

| crytical a răspuns:

Pff e foarte aiurea odata am cunoscut un prieten al unui prieten de.a lu pretena lu varmiu de pe mama soacrei tatalui meu vitreg si mi.a povestit acelasi lucru cu baia, a doua zi s.a trezit cu un c.o.i in frunte straight face

| DaddySGirl explică:

@Elianna,nu stiu daca stii sa citesti „Trivia/Amuzante", dar aceasta este categoria in care am publicat intrebarea, sa ne mai inveselim putin.Iti apreciez slabul interes si intelect si anume: nu stiu daca te-ai gandit la posibilitate, dar iata ca la mine acasa lumina la baie este aprinsa constant.Chiar si asa,intrebarea a fost o glumita si stau sa cred ca ai observat si tu, sau cel putin ai incercat sa observi! Sper ca nu te-am jignit prea rau, ci si mai rau de atat.

| DaddySGirl explică:

Multumesc pentru raspunsuri celor inteligenti, care si-au dat seama ca e o gluma.Multumesc pentru raspunsuri si primatelor,pentru ca nu va pot numi altcumva dragilor! Daca s-ar putea macar sa va exprimati in termeni cat-de-cat literari, ar fi perfect.
Oricum, mi-ati luminat ziua cu astfel de raspunsuri.Ar trebui sa va obsinuiti cu intrebari stupide,amuzante s.a. m.d in aceasta categorie pentru ca,cred eu ca acesta este scopul sau, sa ne amuze.
@C? elu? a -Mai fac si eu un pipi cand e nevoie.
@Enigmă -Mos Craciun exista draga, exact cum D-zeu exista.
@DyDyXD -You got it!

Răspuns utilizator avertizat
| Dyller a răspuns:

laughing)) s-a ars becu sau au venit fantomele laughing))rolling on the floor)