| Corina_7356 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare cum pot sa fac si eu astfel de poze http://ladygagasupergaga.sunphoto.ro/......r/19004726 cu ce program va rog spuneti cat mai repede si dau funda inteligent, folositor si daca vreti si amuzant pa

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Intra me Imikimi.com.La inceput iti va fi greu sa umbli pe site, dar te vei obisnui, uite ce photo am facut eu pana acum:file:

///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/lidia%20noi%20azi/1kR7n-11c-1.jpg

file:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/lidia%20noi%20azi/ergy54y.JPG

file:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/lidia%20noi%20azi/1kR7n-11G-1.jpg

file:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/lidia%20noi%20azi/1kR7n-11c-1.jpg

| Mony a răspuns:

Cu photo shophappy

si vara mea o fc astfel de poze cu Adobe photoshop cs3happy

bafta.papa