| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va intrebare daca si voua vi se intampla la fel
primesc mesaje de la 1 utilizator (asa ceva parca) daca se merita nu stiu ce adidasi si imi sa site, dar imi da in continu. ce sa fac? rolling on the floor
mersi mult
funda
si am pus la t/a pentru ca vreau sa vad ce raspundeti

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Si tie ti-a trimis?laughing)
WTF?laughing

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

15 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Da-i blocheaza utilizator

rasp amuzant:zi-i sa-si ia o pereche de la groapa de gunoi...acolo sunt de cea mai buna calitate

| AudImagini a răspuns:

Eu nu primesc T_T... Vreau şi euuuuu!

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Si mie mi-a trimis si i-am raspuns dar onu ma lasa in pace! Nu poate sa se duca o data sa-si cumpere adidasi si sa ne lase!

| AnneBre a răspuns:

Lolstraight face si mie mi-a trimis odata, i-am raspuns iar ieri am primit din nou mesajul. wtf?!

| Fiction a răspuns:

Da
wth?

| smile20000 a răspuns:

Mie mi-a trimis vreo 5 si continua sa mi-l trimita

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Se tot plimba vreun spam :"

| pualmea a răspuns:

Spune-i ca sunt bu ni... si eu am primit si asta i-am zis! Merge 100%!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si mie mi se intampla. Tipul/tipa vrea doar sa aiba mai multe pareri daca merita sa cumepere adidasii sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@iris si mie mi se intampla le fel, acum un min iar mi a trm unu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ii arde de glume, ori e prost(ori.).nu mai stiu ce sa zic
rolling on the floor am ramas WTF! cand am vazut ca tot imi trimite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AndraClara?
Wtf, și eu primesc. Nu poate să pună o simplă întrebare pe site fără să ne frece pe noi la cap?

| RainUmbrella a răspuns:

Si mie imi trimite chiar i-am dat si raspuns da' tot nu se opreste! Ignora-le!

| TurnOn a răspuns:

Si eu primesc si o ignor total

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Si mie mi-a trmis.incontinuu, i-am raspuns odata ca parea disperata, dara apoi, imi trimitea iar si iar si iarhee hee

Întrebări recente