| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai tâmpit lucru pe care l-aţi făcut/ spus vreodată?

Să încep eu? Bine.

Vorbeam cu cineva la telefon şi deodată zic " Băi, cred că mi-am uitat telefonul la sport! :o ".

Abia după 30 de secunde am realizat ce am zis şi mi-am făcut cruce...

WTF, Brain, WTF?! -.-

(Din fericire acea persoană a crezut că a fost doar o glumă proastă.)

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Am făcut odată exact aşa :
http://i.imgur.com/SRYYlFL.jpg

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Si eu fac prostii din astea cum ai facut tu cu telefonul'!
De exemplu astazi in ora de romana aveam pixu in mana, si intrebam pe toti daca mi-au vazut pixu'! Apoi cand mi-am dat seama am ras de prostiile mele! laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Uneori mai am tendița să umblu în somn.Și mă duc eu așa tiptil tiptil odată până în bucătărie și mi-am făcut nevoile în sticla de apă minerală. După am închis dopu și m-am dus spre cameră... abia atunci am realizat ce mama măsii am putut să fac și de...am aruncat-o.

| Ashadow a răspuns:

Deci din tineretiurile meli:
Ham fost intr-o zi cu mami la coafor sa se cuafeze.Am intrat in cuafuor, eu am ramas undeva intr-o camera sa zicem pe un fotoliu langa cuier unde toata lumea isi agatase hainele inclusiv mama si ea s-a dus nu stiu unde s-o coafeze nu stiu cine.Si ma plictiseam..si racisem...si imi curgeau mucii...si m-am gandit eu asa sa scormonesc prin buzunarele gecii lu' mama(chipurile) dupa servetele uscate.A, da am huitat sa zic, acolo in camera unde stateam eu mai era o tanti care il freza pa un nene.Bun si incep sa scormonesc prin buzunarele gecii(crezand ca e geaca mamei) si gasesc niste chei le scot le intorc bine pe toate partile(timp in care nenea care era frezat se uita dubios la mine) le pun la loc si pana la urma imi trece si de servetele.Si termina ala cu buclatu se ridica vine la mine si face:
"auzi copilu, sa stii ca nu e frumos sa umbli prin gecile oamenilor" si eu cu inocenta-mi specifica si cu mucii la nas"dar e geaca mamei mele" si ala "Nu, e geaca mea"si pleaca nervos.In mintea mea"si ce vina am eu ca tu ai geaca de fete? Oricum cautam doar servetele".Ok si termina si mama cu cuafatu' si vine sa-si ia ingerasul bolnavior din camera aia in care stateam si am plecat acasa fara ca macar sa afle.

| suităr a răspuns:

Pai...eram la scoala si mestecam 2 gume. Dintr-o data m-apuca isteria si incep a le cauta.Da' nu sunt nicaieri! Am si o colega care e mai furacioasa si zic:Ma tu mi le-ai luat?!

*eu faceam si baloane ma jucam cu gumele in gura...Pana nu vine profa de bio si ma prinde ca faceam baloane de guma si eu nu stiam Le cautam in continuare.
profabig grina bine d'soara mestecati guma la scoala! blablabla...

Si eu ca proasta nici nu am realizat ca tatuajele de la guma le-am aruncat sadsadsad

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

"Nu vreau să mor virgină!" iar toată lumea s-a uitat cu Poker Face la mine zicând "Doamne, ce copilă!", iar eu: "De parcă voi aţi vrea asta!".
De atunci nu mai las chestiile perverse şi sadice să iasă din mintea mea.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Acum o luna, trebuia sa dam un test la istorie pentru care nu am fost preatit.Au chiulit (evadat) 23 de elevi si am ramas 7 elevi.Eram sigur ca nu o sa ne dea test, insa profu e incapatanat ca si ub catar.Am dat testul si am primit 5 sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadcryingsadsad la ora mea preferata! Am avut noroc deoarece aveam plusuri si am scos un 7.

| Crâstoşelul a răspuns:

Uhm... La şcoală eram cu stiloul în mâna, şi turbam pe acolo că nu-l găseam.

| SootheMySoul a răspuns:

Pe profa de mate noi am poreclit-o Morticia. Dupa vacanta de Paste,intra ea in clasa si ne zice "Hristos a inviat".Eu, din greseala zic"Morticia a inviat"! Toata clasa murea de ras, ea ca ******* s-a dus la tabla, s-a intors spre noi, a luat catalogul si a plecat din clasa!

| HεεЌεЯε a răspuns:

Eram la Bunica(acum 2 ani) si un prieten (e mai mare cu 3 ani decat mine) se saruta cu o fata dupa masina si ii spun eu din greseala(imi scapase):
F-u-t-o!
a inceput ala sa rada, si eu, si ea. happy

| alexadeea a răspuns:

Eram mica si ne a spus la gradinita sa aduceem un mar Sa facem salata de mererolling on the floor)) Sicand ii zic mamei, nu puteam zice fruct si am zis ***rolling on the floor)))))) Pana cand: un mar mami un mar!rolling on the floor)))))))))))))

| alina是最热 a răspuns:

Era odata cand am luat 10 la mate. si in pauza am zbierat ca proasta prin clasa toata pauza. cand deodata ma intorc cu faat la usa si o vad pe diriga cum se uita la mine de parca eram o nebuna happy