| BluePuff_3062 a întrebat:

Care este cuvantul care se pronunta intotdeauna incorect in limba romana?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvantul este incorect!( si la aia care au zis pate si tot feluri de tampenii este corect si aia dar pe jumatate!) felicitari toti cei care au zis incorect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor ce cuvinte mai scoateti...de unde le scoateti ca eu n-am auzit de elelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steromasterocleidostian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spermatologi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sternocleidomastoidian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| AlaSilvian a răspuns:

Eu zic cai asta suntmaimultecuvintegreudepronuntatsilungilaughinglaughingrolling on the floor

| alessandraa a răspuns:

Incorect

| olarukarina a răspuns:

Incorect

| simona_4325 a răspuns:

Asta pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza

| supercalifragilisticexplicaridoushan a răspuns:

Supercalifragilisticexplicaridoushan laughing

| mihai_2557 a răspuns:

Servici, raspunsul corect este serviciu, lasand la o parte vorba "servici usor"