| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cea mai bună glumă proastă sau rekt dat primește fundă, sunt curios ce imaginație aveți rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

De ce vrajitoarele nu poarta chiloti?
Ca sa se tina mai bine de matura.

3 răspunsuri:
| Dekle a răspuns:

1)
ANUNŢ: Tânăr frumos, student, nu beau, nu fumez, am o maşină beton, casă cu 12 camere, părinţi bogaţi, nu vreau nimic, doar mă laud.winking
2)
– V-am povestit vreodată despre mine? Minele sunt niște găuri din care ies minerii!

| nonepasa a răspuns:

Te-as musca si pe tine ca si tu esti buna. sau. imi vine sa te musc. pace in lume

| VladÎțiDăFlash a răspuns:

De ce mi am numit baiatu' bergenbier?
prietenii stiu de ce