| Comeandtellmesomething a întrebat:

Care sunt cele mai naspa lucruri care s-ar putea intampla in timpul unui sarut? (trivia/amuzante)

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Nuj ce sa zic...
dar cred ca cel mai naspa lucru ar fi:
~atunci cand iti saruti partenerul\a el sau ea sa inceapa sa rada in hohote!
sau
~el\ea sa inceapa a tusi!
~tu incerci un sarut frantuzesc si el sa iti impinga limba inapoi[te vei simti rusinata raurolling on the floor]

nu mai stiurolling on the floor

15 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Să se transforme tipul în Fernando de la Caransebeș

| Bastet a răspuns:

Sa realizeze ca nu esti iubita lui...sa vezi ca face infarct, sa te intrebe dupa daca vrei pizza cu rahat (daca se intampla asta, sa ma anunti), in timpul sarutului sa vina mama ta si sa te dea la o parte, apoi sa il sarute...sa te omoare, sa te lase insarcinata

cam astea ar fi...produced by Bastet... VreaPizzaCuRahat

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa ragai ca un porc

| Sconcsiş a răspuns:

Să vină sfârşitul lumii
Să strănute unul
Să-l muşte pe ălalalt de limbă

| LoL a răspuns:

Sa l apuce diareea

| BlackVeil a răspuns:

Sa traga un part...

| Deyutza a răspuns:

La aia care se saruta sa li se incurce limbile una cu alta si sa traiasca asa fericitzi pana la adanci batranetzilaughing

| yoo23 a răspuns:

Sa dai dinte in dinte
sa intervina un fir de par la mijloc laughing
sa vomiti :O
sa cada un muc direct un gura unuia dintre voi sad
sa va ude o masina in trecere.

| Mo a răspuns:

Cel mai nasol ar fi ca partenerului sa ii miroasa gura sau sa ragaie mai ceva ca un pork in timpul sarutuluitongue

| davidutzu12 a răspuns:

Pai ar fi multe:sa vi se lipeasca buzele, sa vomiti, sa faci pe tine de emotie...

| alina_7878 a răspuns:

Sa vomiti in gura partenerului... si sa te muste de limba

| Suzzy_5903 a răspuns:

Sa vomite, sa ii pice vreun dinte rolling on the floor) la partener\a in guralaughing sa ii miroase gura urat si asa mai departe tongue

| Hanaemi a răspuns:

Sa ii vina partenerului sa tuseasca, stranute, vomite sau sa-i curga sange din buza, sa va loviti nasurile.
Cred, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vomite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul sa se dezbrace...