| JulyDreams a întrebat:

Cata hartie igienica consuma un om intr-o luna? Am vazut lume carand carucioare pline cu hartie asa ca... cum se poate calcula?

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu nu consum deloc.
Nici macar n-am gustat-o

| Dandinelle a răspuns:

Cate patratele de hartie igienica ai pe rola X cate patratele folosesti cand vorbesti prostii sau frigiderul se umpla prea mult (pe zi) X zile ale lunii sa zicem= nr de suluri de care ai nevoie pe luna.
Daca oamenii sunt bisnitari si fac trafic cu hartie igienica sau nu vor sa faca dus, sau vor sa se joace de-a mumiile? ar trebui intrebati.

| Dragosdoar a răspuns:

Pentru ca sunt plini de cct oamenii asta de aia.