| Sentinel a întrebat:

Ce culmi stiti in afara de cele listate aici?
Culmea electricitatii : " Sa gadili becul si sa rada aia de la centrala "
Culmea nesimtirii : " Sa faci treaba mare la usa unui vecin si sa ii ceri
hartie igienica"
Culmea nesimtirii 2 : " Sa impingi o baba pe scari si sa o intrebi unde se
grabeste"
Culmea prostiei : "Sa iti spuna cineva o intamplare cu 2 femei si tu sa
intrebi daca erau surori. El iti zice ca nu, erau
gemene"

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Culmea culmilor : mutul îi spune surdului că orbul se uită la el.

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Încă sunt supărată pe tine după ce te-ai aliat cu Decepticonii.

| ViezurE a răspuns:

Culmea culmilor: Mutu ii spune surdului ca orbu se uita la ei.

| CastorR a răspuns:

Culmea fotbalului 1 : Sa inceapa meciul si sa scrie pe iarba "Nu calcati iarba"
Culmea fotbalulul 2: Sa ratezi in direct si sa dai gol in reluare
Culmea fotbalului 3: Sa joci pe un teren rotund cu minge patrata
Culmea electricitatii: Sa dai musca de pe ecran cu mouseu-ul
Culmea nesimtirii : Sa te caci la o usa si apoi sa suni si sa ceri hartie igienica.
Culmea culmii nesimtirii : Sa mai suni odata si sa spui ca nu stia ajuns.

Scz ca am copiat aia cu treaba mare dar aveam nev de ea pentru Culmea Culii nesimtirii.
Asta e tot ce stiu dar poti la fel de bine sa intri pe un site cu bancuri si sa-i dai la categoria "Culmi" tongue.

| CautNume a răspuns:

Culmea lenii : sa intrebi pe TPU "bancuri noi?"
culmea prostiei : sa nu stii ca exista google

| auroraa a răspuns:

Culmea TPU-ului : sa dai raspunsuri serioase la T/A

| Ofiintă a răspuns:

Culmea inteligentei: Sa pui o intrebare pe site si sa gresesti o ortograma apoi sa te faca astia analfabet

| Shammal a răspuns:

Culmea atletismului: sa alergi de unul singur si sa iesi pe locul 2; sa alegi in jurul unui copac pana-ti dai cu sutu-n fund;
culmea culmilor: ar fi culmea s-o mai sti si pasta;
culmea electricitatii: sa gadili becu si sa rada hidrocentrala

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

1.Culmea nesimtirii : Sa iti faci nevoile in fata unei usi si sa bati la usa dupa hartie igienica.
2.Culmea nerusinarii : Sa mai bati odata ca nu ti-a ajuns!laughing

| Jabawakizz a răspuns:

Stiu una. Culmea preciziei : Sa calci cu piciorul o furnica big grin

| Darminutza a răspuns:

Culmea sportului: Sa alergi pe un teren de atletism si sa te prinzi singur din urma.