| drogh a întrebat:

Ce iarnă frumoasă a fost primăvara asta. Nu-i aşa?

16 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Probabil ca primavara intarzie ca mai are ceva probleme de rezolvat si a lasat-o pe iarna sa ii mai tina locul!

| ??c??? a răspuns:

Haoleu bine zis, a fost, acum e toamnă că aud cucuveaua si plouă ca in noiembrie.

| sublime89 a răspuns:

Da, dar nici iarna nu a fost prea grea, deci nu ne putem plange laughing

| Ashadow a răspuns:

Nu s-a comparat cu toamna de asta-iarna

| LeMousiqe a răspuns:

Bine ca a plecat.

| 00AName00 a răspuns:

Da.Dar cine stie ce se iau la cearta astea doua anotimpuri.Si dupa te trezesti cu primavara iarna.

Răspuns utilizator avertizat
| SootheMySoul a răspuns:

Mi-a placut mai mult primatoamna trecuta...
tongue

| Jackul336 a răspuns:

Si oamenii si natura sunt doua domenii impredictibile.Imposibil sa nu existe pe aceasta cale o relatie de legatura pe un anumit plan

| CuteCurly a răspuns:

Clar.

| IchigoFullbring a răspuns:

Stai sti stai.
A zis cineva ca iarna din primvara aceasta a luat sfarsit?

| ana233 a răspuns:

Da.Am economisit si niste bani...3 luni+1gratis.Am facut afaceri.rolling on the floor

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Da.

| oBuburuză a răspuns:

Da, vine mos craciun de paste!

| veveritza6499 a răspuns:

Foarte faina :p n-am mai vazut asa iarna de primavara tongue