| Ginger99 a întrebat:

Ce nume shuper de hi5 stiti da de fete! Dau fundita la alea tari!

Răspuns Câştigător
| iua005 a răspuns:

вaву σƒƒι¢ιaℓ нι5 ρagє, мιѕѕ a∂ι∂aѕ, lady luu,→฿ℓ☺ñÐa ℓµ' maMi Э bẳẳẳh←ღღღ,→♥cђσ¢σℓa†з gίяℓ♥←, ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥

7 răspunsuri:
| girl99as_7693 a răspuns:

Miss Kika, Geleul cu gluga, Dulcika, Papusika sau poate numele tau incadrat intr puncte, virgule, simboluri.

| iua005 a răspuns:

Funda? ca ale mele is mai fainebig grin

| elenush_6230 a răspuns:

Http://www.pasionat.info/simboluri-pentru-mess-si-hi5/

sa iti faci tu numele tau :X
xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I ♥ Amsterdam

| thereforyou a răspuns:

DickChugger sau CumSwallower, alege tu de aici.

| Cirstina a răspuns:

Beatris, Nicol. Funda?big grin

| CrissYop a răspuns:

Pisi dulce te seduce, ρuš†Øaỉċa ℓu †a†ỉ ďз 1з aηỉ, MiCutSsZa Ti LuV mult,→¢σριℓ ●тємвєℓ →♥, PrINtzEsSA tHa sUNt YoH, budinca de ciocolata,●βa®bٱë●

Fundabig grin