| odudăcoaptă a întrebat:

Cel mai tare comic pe care l-ati vazut l-am intrecut si pe Cretaker! http://i.imgur.com/lUKQK.png

17 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

E prea lung! mai tree sa scutrezi...incearca sa scrii doar ideea pricipala!
Ps: m-am amuzat rau de tot mah moldovene

| Serena1993 a răspuns:

Vai!laughing
l-am vazut s pe tipu in chiloti portocalii! wtf!:O

sa fim seriosi.straight face

| Loome a răspuns:

Oh, nimicule epic, uite cine te iubeste...

| AshuraElric a răspuns:

Mă aşteptam la ceva mai scurt... oricum mai puteai scrie pe verticala sau orizontală "Acesta a fost un comic"măcar să ştim unde se termină laughing

| TeoPT a răspuns:

Ce-am mai ras.

| FreakyFred a răspuns:

L-ai intrecut pe Cretaker... esti cu mult in fata lui. Saracu Cretaker, probabil ca acum sta in scaunul lui cu trabucul in gura si se gandeste:
"Ba, baiatule (vorbind cu eul neliric). Ce ma fac, ba baiatule? iustinel1999 asta e prea bun pentru mine. Ma simt...DETRONAT! Eu, regele comicurilor. Al mai al dintre toti. Am facut TPU The Movie in nu stiu cate parti si acum vine iustinel si ma face praf. LOL *trollface dar un trollface trist*
Si in acel moment incepe:
"Plec de tot. Departe de tot. De tot ce-am avut, dar am pierdut. Plec departe plec pe Marte. Si-acolo poate n-o sa mai fie iustinel1999 [...] De ce sa mai stau? N-am niciun motiv. Ma simt inutil, ILoveCretaker temporar a murit. M-a cautat norocu dar nu stia unde stau [...]"
Si asa de final: *ironic all-the-time*

Răspuns utilizator avertizat
| Cubulets a răspuns:

Da hai sa zicem ca e comic

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Ai atata talent...cum de nu te-ai desenat si pe tine in desenu ala cu porci?

| odudăcoaptă explică:

Ms ca imi zici moldovhean-imi place cum suna*isi ia inapoi punga plina de voma*

| odudăcoaptă explică:

Loome, chiar mi-a placut comicul tau intitulat NIMICbig grin

| dsadasdsada a răspuns:

Deja nu mai e amuzant. straight face Acum randul meu: "Aici a scris Kira!"
Oh funny. *straight face* straight face

| Nimeni_2549 a răspuns:

Băăi, Cretaker mamă nu fi trist. Iustinel1999 e prea bun. :-s Hai nu mai fi trist ok? sad

| OneMoreChance a răspuns:

You suck

| MalinaH a răspuns:

Mersi ca mi-ai irosot timpul degeaba

| Cathy_1290 a răspuns:

Ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic... epic fail happy