| Alexa_8596 a întrebat:

Cine are cont farmerama si ar vrea sa il imparta cu mine? Adica sa il ajut.Trimite`ti PM sau scrieti aici.Sau daca aveti cont cu lv mai mare decat 10 va rog sa mi`l datisad Ca tot caut incontinuu si nu gasesc, si am nevoie :*
Fundaaa.

18 răspunsuri:
| EsarfaRozZ a răspuns:

De ce nu iti faci tu un cont, care sa fie doar al tau, sa nu il imparti cu nimeni?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont:id este popescu77 si parola pepene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 3 asa ca nu vreau sa il dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu anamariafermiera1200 parola caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45km parola andutu e lvl 11 dar sa nu schimbi parola si are castan, pisica, hamster le-am castigat pe toate la roata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toki

| Alexa_8596 explică:

Chiar nu mai am nevoiehappyAm cont de nivel 70. facut de mine

| RawkFX a răspuns:

Vrei cont iti dau cont de lvl 13 pe grstis si daca vrei de lvl mai mare cum ar fi de la 17cer 1 euro prin Vodafone am conturi pana la lvlu 34 contacteaza-ma la idu de mess razvanpirvan@yahoo.com si vb atunci ok

| RawkFX a răspuns:

Am cont de lvl 34 dai add la idu de mess razvanpirvan@yahoo.com il dau pe gratis

| AnoNyMuSeR a răspuns:

Blackberrycosmin si pass bulangiu

| gabira a răspuns:

Alexa eu am un cont cu bani40000 si ceva daca vrei il iei tu dar mai intai imi dai funda si vedem ca eu til dau ca nu-l mai vreau il iei tu si vorbesc serios are ceva leval si nu mint crestel tu succes da intai da-mi funda te rog si apoi til dau bucuros

| Claudya1 a răspuns:

Daca vrei poti sa iti fac eu un cont.winking

| bengosu2010 a răspuns:

Eu am cont dar nu il impart ca poate il fura cineva.

| andreeaeliza59 a răspuns:

Eu te pot ajuta, daca mai vrei, am 3 conturi, unul de 56, unul de 63 si unul de 77, adresa mea de messenger : andreeaeliza16@yahoo.com

| florinmaster a răspuns:

Uite :
parola:123456789
e de lvl 15
user :simona. diana70

| farmeramaid a răspuns:

Donez cont farmerama lv 67

contact pe farmeramaid@yahoo.ca

| kakamumu a răspuns:

No sa-ti dea nimeni doar nu e dus s

| anonim_2862 a răspuns:

Id:florisflo pass:floris