| anonim_4396 a întrebat:

Cine este campion mondial la innec?

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

DA. Cel despre care se spune ca ar fi fost in spatele atentatelor de la 11 sept. A fost ca o metoda de tortura.Nu a fost "campion" din vointa proprie. Din cate stiu nu cred ca l-au bagat in Cartea Recordurilor.Asta sa-mi zici tu. Dar tu stiai?

11 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Unu care dupa ce a fost readus la viata de la inec, se stinge din viata...tot prin inec happyhappyhappy laughing

| Krina a răspuns:

Bla bla bla
Eu inteleg ca e o ora tarzie, dar chiar pui intrebari sa nu adormi?

| Krina a răspuns:

Daca afli de vreunul "omologat" sa-mi zici si mie happy
Eu numai pe ala il stiu.

| Cryss a răspuns:

Hei draguta, inainte sa pui o intrebare cauta si tu in DEX, online daca nu ai acasa, cum se scrie corect un cuvant.
Oamenii pe urma "cred" ca esti inculta;)

http://dexonline.ro/search.php?cuv=inec

| alexxx_3182 a răspuns:

Sigur e un roman

| bunica a răspuns:

Ultimul inecat.

| ramona22 a răspuns:

Poate u laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stii cinei? krino?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma krina nu a fost omologat.am auzit ca se mai lucreaza. da... s-auzim de bine.eu nu stiam, de aia am intrebat, mersi.de raspuns.cine stie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fraierhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt Ramona.sa stii ca eu stiu sa innot.pana la fundul apei ma descurc onorabil. dupa aia... da pot fi campion la innec? ce crezi?