| asassin a întrebat:

Cine stie care e cel mai lung lant trofic?

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Matereie organică moartă - Râmă - Vrabie - Uliu - Vulpe - Bear Grylls - Canibal - Leu - Chuck Norris.

3 răspunsuri:
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Cineva care posteaz unde trebuie -> cineva care aproape nimereste unde sa posteze -> cineva mai adormit -> cineva care e nou pe TPU -> cineva care nu stie unde sa posteze -> cineva care pune la nimereala -> cineva culmea de prost care are chef de cearta -> idiotul -> TU

Ti-as mai zice vreo doua, da n-am chef sa fiu suspendata!

| NothingToEat a răspuns:

Jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jetjet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet-jet

| Rebeca2911 a răspuns:

Lantu` de haur de la gatu` lu` Florin Salam mancatzi`as!