| CrazYKid0 a întrebat:

Comicuri si iar comicuri

http://i.imgur.com/MqlKj.jpg

V-a placut?:)

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Aștept cei 200$ pe care trebuie să mi-i dai că mi-ai irosit timpul.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cooool bro!

| BlackVeil a răspuns:

Super!
Asa m-a luat un cersetor"Fata, da si mie 1 leu!",iar eu ca sa scap de el, i-am zis "N-am nene, am 50 de lei batuti!(nu aveam atatia bani)...Mama,si scoate omu' teancu' de bani din buzunar, cica sa-mi schimbe bacnota. straight face (100% real)

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Misto faza, dar grafica, bro, grafica.

| CrazYKid0 explică:

@alintiptis ce-i VM-ul? o.o sun de parca-s fi proasta dar scuze sunt un noob aici la T/A laughing P.S: Ideile imi vin din cap tongue

| in2ishen a răspuns:

LOL ba da cum iti vin ideile astea, ia stai, VM nu?

| Inutza0102 a răspuns:

Belea si graficu si ideea bafta-n continuare

| Izzy_6579 a răspuns:

Da chiar amuzant dar mai lucreaza putin la grafica in rest e super tare tine-o tot asahappy