| anonim_4396 a întrebat:

Cum aprind o tigara in timp ce bate vantul? Imi e foarte greu sa o aprind abia abia... Explicati-mi plzz big grin tongue

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încearcă între blocuri.

| anad a răspuns:

Aprinde intai vantul si apoi de la el iti aprinzi tigara!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai bine sa nu stii si sa nu mai fumezi. Iti faci si tie si celor din jur un serviciu!

Răspuns utilizator avertizat
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Toarna benzina peste tigara, apoi incearca sa o aprinzi!
sfat : nu mai fuma tigara dupa aceea, cu benzina nu-i buna

| ady123 a răspuns:

Ii faci si vantului o favoare daca nu mai fumezihappy

| GroparuVesel a răspuns:

Cu lopata.

| IsabelaIssa a răspuns:

Te intorci si ti mana la flacara. Dar mai bine nu mai fumezi daca tot nu poti sa o aprinzi. E un semn laughing

| Ashadow a răspuns:

Simplu:
Indrepti bricheta in directia din care bate vantul si tigara o pui in fata brichetei.
P.S ai grija la sprancene

| AgathaRo a răspuns:

Tii bricheta intr-o mana, iar cealalta mana tii impotriva vantului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jura-te ca merge asa?! Ce fraier esti... laughing

| mola a răspuns:

Stai cu spatele la vant.

| Snowal15lea a răspuns:

Ca sa stii si tu. Solutia este sa te lasi de fumat nu degeaba Dumnezeu iti stinge tigara =). Fumezi prea mult.

| XBrunetteX a răspuns:

Nu o mai aprinzi.

| SilentSuicide a răspuns:

Nu crezi ca ai gresit categoria? big grin

| AxXeL1124 a răspuns:

Nu mai fumezi... tii mana in fata tigari sau iei o bricheta anti vant laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheBrainiac a răspuns:

Sufli impotriva vantului in timp ce aprinzi bricheta.

| Myyy3 a răspuns:

E simplu

uite am sa incerc sa iti explic.

1. Tii mana stanga cu palma la tine.
2.Intre degetul mare si ala de langa el prin tigara sa atarne in jos.
3.Cu mana dreapta tii bricheta.
4. Duci bricheta la mana stanga si inchizi putin pumnu cu stanga astept incat sa faci o sfera impotriva vantului!

| Andreea304 a răspuns:

Tragi pe nas! E mai bine!laughing

| ReaperxD a răspuns:

Nu e bine sa fumezi.Lasa-te iti face rau la plamani si le face rau si celor din jurul tau.Pa Pa.

| JollyJulieta a răspuns:

Mai bine nu mai fumawinking

| Suzii a răspuns:

Cel mai bine îmi ieșea atunci când mă descheiam la geacă, și luam de exemplu partea stângă a gecii, o trăgeam mai înspre exterior, băgam țigara între geacă și mine și o aprindeam. Sper să înțelegi procedeul(după cum l-am explicat eu)care e simplu și util laughing

| Iana1234 a răspuns:

Iti iei bricheta anti-vant.