| anonim_4396 a întrebat:

Daca 2 gemeni s-ar casatori cu 2 gemene si ar face copii, copii lor ar fi identici?

11 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Daca mama ta centurista si tactu alcoolic s-au luat, ce copil prost bata si chel in cap a iesit?

| Șâret a răspuns:

Din moment ce sunt copii, și nu "copiii", presupun că da.

| Kanghu a răspuns:

Identici in nici un caz. probabil se vor asemana foarte mult.

| Lynna a răspuns:

Eu nu cred ca e posibil.

| Creionash a răspuns:

Woow...deci.exact intrebarea asta mi-am pus-o si eu odata.dar nu am aflat niciodata raspunsul...:S.dar probabil ca depinde de la caz la caz.ar fi tare sa fie 2 verisori identici.big grin

| TheFreak a răspuns:

Ar fi cei mai identici copii identificati vreodata.

| oFatha a răspuns:

Nu

| GumitzaDePepene a răspuns:

NU, in niciun caz!
Nu ai auzit ca oamenii, desi sunt gemeni, au alt ADN?
Nu exista aceeasi gena de 2 ori!
Copilul va iesi normal, va semana cu parintii, dar nu voi iesi niciodata la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred... copilul unui cuplu poate semana in partea mamei, al celuilalt cuplu in partea tatalui sau depinde de la caz la caz. Dar exista si minuni sa stii happybig grin 0happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Viezure
am intrebat din curiozitate, de ce esti asa de nesimtit?

| Merry24 a răspuns:

Nu neaparat