| LoL a întrebat:

Daca am mancat o banana dintr-un pom pe care s-a pisat un caine sunt insarcinata? Pls rog seriozitate!

13 răspunsuri:
| LoL explică:

Da stiu ca intrebarea e fumata si in plus pare pusa de un om retardat dar doamne plictiseala asta ma omoara...eu am raportat intrebarea. daca vreti raportatio si voi

| MoonLight a răspuns:

Pff...hai nu mai puneti intrebari de genul. De 1 an tot vad in fiecare zi intrebari din astea si sunt satula!

| Mişaaa a răspuns:

"Pls", lasă limbajul de messenger.

| pisoias a răspuns:

Siguur,si ai sa nasti un pui de maimuta.

Răspuns utilizator avertizat
| ascovit a răspuns:

Doamne...Uita-te la D&S ca acolo s-au mi-a pus intrebari de genu'.Nu mai itnercati sa fiti amuzanti dar si prosti, fi amuzant insa ai grija sa obtii si "inteligent". Intrebarea mai stupidoasa ca asta nu am pomenit...

| Somberヅ a răspuns:

Nu,Sunt doar prostii.

| Valisha18 a răspuns:

Pai, bananieri nu-s la noi in tara si in Hawaii nu cred ca-s caini care se pisa peste tot! laughing

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Iarasi tu cu fazele tale super funny? inceteaza, nu esti amuzanta straight face

| Rinkirikaki a răspuns:

Nu... sunt doar mituri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinatie fatala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă urina pe banană era altceva.

| Lifestealer1 a răspuns:

Da...esti.Sa ne spui si noua cati catei ai nascut.Acum pe bune...cum te astepti tu sa fim seriosi la aceasta intrebare? Ai mai mult de 10 ani macar?