| EDWARDEDY762 a întrebat:

Daca câinele poate să muște,
Muștele pot sa câine?

5 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Nu.
Stii care e diferenta intre Pitesti si Buzau? In Buzau poti sa te pitesti, dar in Pitesti nu poti sa te Buzau.

| sierra1 a răspuns:

E la fel cum capra sare piatra dar piatra nu sare capra

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, pentru că porcul râmă, dar râma nu porc.

| Goete a răspuns:

Nu, este Ilegal!
Am iesit in Starea de Alarma cu mustele la plimbare si m-a oprit Politia
Le-am explicat ca mustele câine, si ies cu el la plimbare si.m-au amendat ca nu-i legal.
Apoi am iesit cu cainele si m-au amendat ca nu-i legat si poate sa muste. Si le-am spus nici mustele n-au fost legate si puteau sa caine, dar nu si nu ca nu-i legal...
Asta e o lipsa crunta de egalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut. Pe spatele lui il deranjeaza si pe la urechi.