| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot e trivia amuzante, voi stiti cand cade pastele odata cu craciunul?

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Ehheee e faza cu oualele si cu, carnatul laughing. zi-o tu k mie mi-e rusine rolling on the floor

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu. Cand?

| bibitza a răspuns:

Iaaaa hai mai nobody raspunde la intrebarea aceasta... rolling on the floor ca daca nu zic eu devil

| Annitu a răspuns:

Pe 44 martie!

| Parintele a răspuns:

Cand un tip pe nume Craciun se impiedica si cade in ziua de paste.

| dyanna a răspuns:

Cand se impiedica amandoua in acelasi timp.

| BluePuff_3062 a răspuns:

Nu.Cand?

| alexxx_3182 a răspuns:

Glumesc in cel mai serios mod cu putintza cand spun ca miash dori sa pice amandoua in acelasi timp ca sa dreaca mai repede ca numi plac sarbatorile
laughing)

| sese a răspuns:

Pacatosule nici nu sti cat adevar ai zis! fara semnul intrebarii

| kalymari a răspuns:

O data ca niciodata...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand or fi ateii credinciosi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind muscati din cirnat si ouale le-aveti pe barba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce e amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie bibitza.