| Buburutza1 a întrebat:

Dati va rog idei de jocuri in 4 pe care le putem juca pe strada cu prietenii cand nu mai avem ce face.

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Alergati si voi unul dupa altul pe strada. Ca asa fac prietenii mei cand nu au ce face.( ce mai conteaza ca eu si cu toata lumea spunem ca sunt mai prosti?

Răspuns utilizator avertizat
| ℓσяєภยş a răspuns:

De-a v-ati'ascunselea, mâta, elastic, tara tara vrem ostas, ratele si vanatorul.

| alinutza0408 a răspuns:

Cuci,9 pietre, carti de joc, remi, elasticul, jocurile copilariei