| ThePoet a întrebat:

De ce castigatoarea Miss Univers este intotdeauna de pe Terra?

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

Pentru ca pe marte a fost Chuck Norris si nu mai exista viata.

Buna intrebare.

Poate fiindca concurentele de pe celalte planete nu au participat, sau au participat dar era atat de urate ca nu le-a ales nimeni. laughing

11 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Lasă că data viitoare o să fie o venusiană smug. Te asigur eu.

| Razvan a răspuns:

Celelalte concurente sunt prea timideoh go on

| DeeDee28 a răspuns:

Pentru ca eu sunt inca prea mica pentru a candida... dar si cand ma duc la Miss Univers vor avea o castigatoare de pe alta planeta...pentru ca sunt cam sunt martiana laughing

| simf a răspuns:

Pentru ca pamantenii sunt atat de orgoliosi incat cred ca tot universul le apartine.

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Pai daca ti-ai dori ca printre concurente sa fie o tipa sexy si verdeeeeee, cu ochii albastrii si mari cat o ceapa...laughingrolling on the floor

| ThePoet explică:

@bebesmen - da de pe ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca data viitoare, va fi o martianca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca numai ele se inscriu.lista e deschisa. poate veni oricine.

| NinaWoolf a răspuns:

Buna intrebarea! O. O exact acelasi lucru ma intrebam cand eram mica si credeam in extraterestrii rolling on the floor

| bebesmen a răspuns:

Esti sigur ca e de pe Terra?

| tony a răspuns:

Pentru ca este aleasa de '' terristi", cind vom avea un juriu din universul diegetic asteapta-te la alta alegere...