| cerculetezburatoare a întrebat:

De curand, aruncam o privire pe hi5 ca sa mai rad si ma uitam la pozele unui "Concurs de frumusete". Majoritatea purtau ochelari de soare in casa x_x, erau fete (una avea si stikere cu hannah montana pe pereti) si stateau in bustiera x_x plus ca n-aveau nimic de ascuns rolling on the floor +botul de pitipoance
Am gasit si baieti asa rolling on the floor ochelari de soare in casa si cu freze de cocalari rolling on the floor
De ce toti cocalarii si pitipoancele poarta ochelari de soare in casa cand isi fac poze?
Bonus! La cererea voastra va ofer si linkurile ca sa radeti putin rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu ma stresez cu astfel de oameni, ei sunt asa cum vor ei sa fie.Nu au cei 7 ani de acasa si pentru ei pozele sunt cat se poate de normale.Gusturile nu se discuta!

| marrr a răspuns:

Ba', dar nu te lasi! Vezi-ti de viata ta si lasa criticile pentru altii. De ce te tot oftici si imi raportezi raspunsul? E a 5a oara cand il pun si nu`mi pasa cati stupizi imi dai, ca nu sunt pe merit! Daca intrebarile s-ar putea nota cu stupid, inteligent sau nefolositor as zice Stupid, deoarece mai bine te uiti tu la tine mai intai si ai sa vezi ca nu esti nici tu perfecta incat sa-i critici pe altii. Dumnezeu o va face in viata de apoi, asa ca de ce sa ne pierdem noi vremea, cand nimeni nu ne-asculta? Radem, radem.si pentru ce? Crezi ca ii pasa cuiva de acele fete care isi fac astfel de poze? E treaba lor ce fac cu propriile vieti.

| marrr a răspuns:

Si ma uitam prin intrebarile tale. Am observat-o pe aceasta: "Care este diferenta dintre gandirea unui adult si a unui copil? Chiar credeti ca a fi copil inseamna sa nu poti face lucruri de adulti? straight face"
Uite. Si eu am tot 13 ani. Diferenta dintre un adult si un copil, adolescent ti-o pot demonstra aici. Nu vei vedea niciodata un adult care sa se ia de un copil de varsta aceleia din poza respectiva de pe hi5. Adultul va face mereu ceva sa-l ajute pe copil sa iasa din ce s-a bagat, ii va da sfaturi daca aceasta este deschis sa le primeasca. Iti spun sa-ti vezi de viata ca un lucru bun deoarece acum cateva luni eram si eu la fel ca tine.adica ma uitam pe internet si vedeam fel si fel de minunatii, spuneam ca sunt proaste, c. e, dar ma prosteam pe mine. Degeaba dau sfada in tara ca nu stiu cine e prost. Mereu vor fi oameni care vor incerca sa faca rau prin jigniri, superficialitati, dar nu se uita la ei si la faptul ca ar fi putut fi in locul lor.
Nu stiu.macar daca razi de cineva, fa-o pentru tine, ca multi sunt cei ce critica si nu se lasa criticati sub nicio forma, chiar daca stiu sau nu adevarul. Sper sa nu-mi mai raportezi raspunsul, iar daca o faci, fa-o cu luare aminte. Iti urez multa sanatate si fericire, sper ca de acum inainte sa nu te mai iei de ceilalti si sa dai dovada de maturitate, chiar mai mult de atathappy

| ELD a răspuns:

laughingca sa vada lumea ca au obiecte de firma prin casa oh go on...sau a2a varianta sa vedem noi ca si un cocalar are casalaughing

3. da`mi bonusulsmugwaiting astept

| ELD a răspuns:

rolling on the floor)oh my god

| Bubiko a răspuns:

Da si mie link-ul sa vad.

| cerculetezburatoare explică:

Http://hi5.com/......otoUser.do de aici porneste prostia =)) mai rasfoiti si prin celelate poze ale albumului =))

| cerculetezburatoare explică:

@marrr, nu imi pasa ce zici tu. nu te cunosc, nu ma cunosti. dacaa m-ai cunoaste, sincer, n-ai mai comenta asawinking

| RenataG a răspuns:

1. poarta ochelari ca i deranjeaza lumina de la blitzwinking
2. buze marikiss...sa vada lumea ca si au pus ``botox``laughing
3.si mai spuneai tu ca ai mai vazut ca si fac poze in bustiere sau sutine...pai ca sa primeasca mai multe comment-uri si aceste commuri vin de la afemeiati, jmecheriwinking etc etc cocalari in generallaughing

| Zuzulina_9287 a răspuns:

In sfarsit am ras si eu un pic
chiar aveam chef...
Bine spus Yuji asa e

| x3SweetPoison a răspuns:

Poti sa imi dai si mie ca sa rad putin big grin?

| Yuji a răspuns:

Au becuri de 1000W.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că cică sunt şmecheri b-). Se respectă şi se iubesc prea mult.Nu-i suport! :-l

| cripistinna a răspuns:

Imi dai si mie linkul te rog?happy